ربع پهلوی:با نمایندگان سبز در تماس هستم

 

رضا ربع پهلوی که تازگی ها از پیله خود خارج شده است هر روز در دفاع از جریان فتنه به مصاحبه و ایراد نطق می پردازد. وی در جدید ترین اظهار لطف به این جریان منحرف از دلبستگی شدید خود به آن ها خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، پسر ارشد شاه مخلوع در گفتگویی با "دویچلند فونک" آلمان در سئوال پرسشگر راجع به جریان فتنه سبز گفت: با تمام وجود از آن پشتیبانی می کنم. این جنبش از جمله بهترین چیزهایی بوده که به کشور ما در طول تاریخ هدیه شده است. من پیوسته با نمایندگان این جنبش چه در داخل و چه در خارج صمیمانه گفتگو می کنم و به تبادل نظر می پردازم. به آنها قول داده ام هرکاری از دستم برآید انجام بدهم .

رضا ربع پهلوی در ادامه خواهان کمک اروپا و آلمان به جریان فتنه شده و می گوید : مهم است که ببینیم تا چه حد دیگر عامل ها می توانند به این جنبش قدرت دهند و البته هم در داخل ایران و هم درخارج. اینجاست که جامعۀ بین المللی می تواند به جنبش کمک کند. بدیهی است. برای نمونه تحریم ها را در نظر بگیرید، البته دراین مورد مایلم نکته ای را با مسئولان سیاسی در میان بگذارم. نمی توان این حکومت مذهبی را تنها با تحریم های اقتصادی زیر فشارگذاشت. مهم تر فشار داخلی است، و دولت هایی که قرار است بر ایران فشار بیاورند می بایستی این نکته را درنظرداشته باشند.

رضا ربع پهلوی همچنین در اظهار نظری تکراری گفت: جدایی دین و سیاست باید کامل و آشکار باشد.

فرزند شاه مخلوع همچنین با هفته نامنه اشپیگل نیز مصاحبه ایی نمود و مجددا از تماس خود با فتنه گران در داخل کشور خبر داد.

بر اساس این گزارش،خبر نگار اشپیگل می پرسد : رابطه شما با داخل ایران تا چه اندازه تنگاتنگ است؟

رضا ربع پهلوی در پاسخ می گوید : من روزانه از طریق ویدئو، تلویزیون و یا ترجیحا از طریق اینترنت با کسانی که در سراسر ایران و هم چنین در جریان تظاهرات و اعتراضات فعال هستند، ارتباط دارم. من این ارتباط را در تمامی سالهای گذشته داشته‌ام. اما حالا عمیق‌تر شده است. ما تلاش می‌کنیم تا جایی که ممکن است بیشترین هماهنگی‌ها را با آن ها داشته باشیم.