عصبانیت حامیان موسوی از اقتدار اطلاعاتی ایران

 

سایت ضدانقلاب "جرس" در مطلبی مدعی شده است که آزادی دیپلمات ربوده شده ایرانی و همچنین دستگیری سرکرده گروهک تروریستی ریگی، اقداماتی "ساختگی" و حاصل یک "سناریو" بوده است!

به گزارش شبکه ایران، در حالی که خبر آزادی دیپلمات ربوده شده ایرانی در پاکستان طی یک عملیات پیچیده و موفقیت‌آمیز امنیتی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)، باعث خوشحالی مردم ایران شده است، سایت اصلی حامی آقای موسوی در مطلبی، این عملیات مقتدرانه وزارت اطلاعات ایران را "مشکوک" خوانده است!

سایت جنبش راه سبز (جرس) که پس از انتخابات ریاست جمهوری، برای تحریک مردم به اغتشاشات خیابانی با مدیریت افرادی چون عطاالله مهاجرانی، محسن کدیور و فاطمه حقیقت‌جو راه اندازی شد، مدعی شده است که آزادی "حشمت‌الله عطارزاده"، دیپلمات ربوده شده ایرانی در پاکستان توسط دستگاه اطلاعاتی ایران انجام نشده و کشور پاکستان این کار را انجام داده است.

با این حال، در بخش دیگری از این مطلب، در اظهاراتی متناقض آمده است: "شمار زیاد گروههای تروریستی زیر مجموعه القاعده در پاکستان به حدی است که دولت این کشور عملا توان کنترل بخشهائی از سرزمین خود را از دست داده است". البته نویسنده این مطلب توضیح نداده که چگونه کشوری که توان تامین امنیت خود را هم ندارد، اقدام به عملیات‌های پیچیده اطلاعاتی برای کمک به ایران کرده است.

نویسنده این مطلب همچنین به دستگیری عبدالمالک ریگی، سرکرده گروهک تروریستی "جندالشیطان" اشاره کرده و در اظهارنظری عجیب، مدعی شده است که این اقدام "ساختگی" و حاصل "غوغاسالاری" بوده است!

این ادعای جالب درحالی مطرح می‌شود که فیلم لحظه فرود هواپیمای حامل ریگی در فرودگاه بندرعباس و دستگیری وی توسط ماموران وزارت اطلاعات از رسانه ملی پخش شده است.

دستگیری ریگی حتی در رسانه‌های بیگانه هم بازتاب گسترده‌ای داشت و همه این شبکه‌های خبری، به قدرت اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران در منطقه اعتراف کردند.

کارشناسان مسائل سیاسی معتقدند اینگونه اظهارات ضدانقلاب به منظور کوچک‌نمایی اقدامات افتخارآمیز وزارت اطلاعات در ماه‌های اخیر است که با استقبال گسترده مردم ایران و سایر کشورهای منطقه روبرو شده است.

گفتنی است چندی پیش، عطاالله مهاجرانی، گردانندگان سایت ضدانقلاب "جرس" را ابوذرهای میرحسین موسوی نامیده بود.

وقتی "سیا" و "موساد" مات شدند

نجات و بازگرداندن "حشمت الله عطارزاده" به ایران که حدود دو ماه پس از دستگیری اعجاب‌انگیز عبدالمالک ریگی، سرکرده گروهک تروریستی "جندالشیطان" و یک ماه پس از دستگیری چندتن دیگر از اعضای این گروهک تروریستی صورت گرفت، بار دیگر اقتدار و تسلط امنیتی جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان کشاند. به این‌ها باید اضافه کرد، دستگیری اعضای گروهک های تروریستی غرب کشور و ممانعت از اجرای عملیات مختلف تروریستی در مراکز استان های مهم کشور.

عطارزاده که نزدیک به 18 ماه پیش در پیشاور پاکستان توسط یک گروه مسلح که از طریق موساد و آمریکا حمایت می‌شد، ربوده شده بود، در یک اقدام پیچیده اطلاعاتی توسط وزارت اطلاعات دولت دهم آزاد شد تا به گفته حجت الاسلام و المسلمین "حیدر مصلحی"، وزیر اطلاعات، سیستم‌های اطلاعاتی موساد و آمریکا از آزادی این دیپلمات دچار سردرگمی شوند.
این سردرگمی که از زمان دستگیری سرکرده اشرار منطقه شرق کشور همچنان رو به افزایش است، در حالی سیتیم های اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل را منفعل کرده است که آنان از همراهی کشورهای منطقه نیز برخوردارند.
به همین دلیل بود که مصلحی دیروز خطاب به دستگاههای امنیتی منطقه توصیه کرد که مراقب دستگاههای امنیتی آمریکا و انگلیس در منطقه باشند، ‌زیرا حضور آنان تنها به ایجاد ناامنی بیشتر کمک می کند.

 

به گفته وزیر اطلاعات گروهی که حشمت الله عطارزاده را در پیشاور ربودند یک گروه مسلح و مرتبط با سیستم آمریکایی‌ها و موساد بودند که خواسته‌های مختلف نیز داشتند اما جمهوری اسلامی ایران با قدرت و بدون کوچک‌ترین پاسخ به خواسته‌های آنها توانست با اقتدار و در یک اقدام پیچیده اطلاعاتی عطارزاده را آزاد و به میهن اسلامی بازگرداند.

اقدام تحسین برانگیز وزارت اطلاعات دولت دهم و تسلط اطلاعاتی آن بر موساد و سیا در حالی بار دیگر بر پیشانی رسانه های مهم دنیا نشسته و در دستور کار تحلیلگران و تصمیم گیران غربی و صهیونیستی قرار گرفته است که سازمان های اطلاعاتی غربی و صهیونیستی در طول دهه های گذشته چنین وانمود کرده‌اند که تمام اراده های آنان در کمترین زمان ممکن تحقق می یابد.