رجانیوز:
تلاش مرکز تحقیقات یک نهاد برای اخلال در برنامه‌های اقتصادی دولت

 

از تحرکات عمده این مرکز تحقیقاتی، تصمیمات و اقدامات اقتصادی است که تماماً در راستای اخلال در تحرکات اقتصادی دولت انجام می‌شود.

به گزارش شبکه ایران، مرکز تحقیقات یکی از نهادها، ضمن اقدام برای تشکیل "دولت در سایه" تصمیماتی را در جهت اخلال در تحرکات اقتصادی دولت انجام می‌دهد.

این مرکز تحقیقات که روابط گرمی هم با دانشگاه آزاد دارد، در شرایطی که فتنه پس از انتخابات در حال احتضار به سر می‌برد، تبدیل به اتاق فکر این فتنه شده است.

در حالی که گفته می‌شود ریاست این مرکز تحقیقات را یکی از مسئولان سابق پرونده هسته ای کشور بر عهده دارد، این مرکز با در اختیار داشتن کمیته‌های مختلف، اقدام به طراحی و عملیاتی‌سازی یک «دولت در سایه» کرده و ذیل عنوان نهاد مزبور، اقداماتی از جمله‌ سفرهای خارجی و دیپلماتیک انجام می‌دهد.

به گزارش روزنامه "وطن امروز"، از دیگر تحرکات عمده این مرکز تحقیقاتی، تصمیمات و اقدامات اقتصادی است که تماماً در راستای اخلال در تحرکات اقتصادی دولت انجام می‌شود.

*تلاش برای جلوگیری از انقراض فتنه سبز

اما در کنار تلاش برای اخلال در فعالیت‌های کلان دولت به منظور القای ناکارآمدی، این مرکز هدف و وظیفه مهم دیگری نیز به عهده دارد و آن تلاش برای جلوگیری از انقراض فتنه سبز است. به‌گونه‌ای که در این مرکز تلاش می‌شود اقداماتی صورت گیرد تا همچنان از این فتنه و فعالان آن در راستای فشار به دولت استفاده شود.

گفتنی است این مرکز تحقیقاتی که ارتباط نزدیکی هم با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دارد، در سال های اخیر تلاش کرده بود ضمن گردآوری مخالفان دولت و راه اندازی یک سایت خبری، از تکرار ریاست جمهوری دکتر احمدی نژاد جلوگیری کند.