از احتمال قطع بودجه تا تجاوز آقای‌مجری به یک زن!

 

مشکلات این شبکه ماهواره ای حامی سران فتنه به اختلافاتش با کنگره آمریکا محدود نشد و در ادامه یکی از مجریان این شبکه نزدیک به بهائیون، به اتهام تجاوز به یک زن بازداشت شد.

به گزارش شبکه ایران، یاس و سردرگمی دشمنان جمهوری اسلامی در پی شکست فتنه اخیر به کنگره آمریکا هم کشیده شده است، تا جایی که برخی از نمایندگان این کنگره در اظهاراتی جالب مدعی شده اند شبکه صدای آمریکا از سوی دولت ایران هدایت می‌شود!

در این راستا، 70 عضو کنگره آمریکا با انتشار نامه ای به باراک اوباما از فعالیت صدای آمریکا به شدت انتقاد کرده و مدعی شدند "این شبکه به مبارزین راه آزادی ضرر می‌رساند."

در مقابل مدیران این شبکه با تکذیب این موضوع تصریح کردند که علت پخش برخی تولیدات اینترنتی علیه جمهوری اسلامی ایران در دوره اغتشاشات خیابانی، غیرمستند و ساختگی بودن این طیف از تولیدات بوده است.

استیو ردیش از دبیران ارشد صدای آمریکا در واکنش به ادعای نمایندگان کنگره، این ادعا را مزخرف توصیف کرد.

با این حال نمایندگان کنگره با بیان اینکه "بودجه این رسانه توسط دولت آمریکا تأمین می شود اما ظاهراً از سوی دولت ایران هدایت می شود"!، عنوان کرده اند: خواهان بررسی سوء مدیریت در بخش فارسی صدای آمریکا هستیم.

*تجاوز مجری مدافع حقوق بشر به یک زن!

اما مشکلات این شبکه ماهواره ای حامی مخالفان جمهوری اسلامی و سران فتنه، به اختلاف با کنگره آمریکا محدود نشد و بر اساس خبری که سایت تابناک منتشر کرده، یکی از مجریان این شبکه، به اتهام تجاوز به یک زن بازداشت شد.

مهدی فلاحتی مجری برنامه "روی خط" صدای آمریکا به خاطر این اتهام و شکایت از وی، به دستور رئیس دادگاه تا اطلاع ثانوی، نمی‌تواند به محل کارش-صدای آمریکا- برود.

گفتنی است وی دارای تفکرات کمونیستی بوده و از افرادی است که در دوره وزارت مهاجرانی در دولت خاتمی مورد عنایت خاص بوده و در آن دوره کتاب های وی مجوز چاپ در ایران گرفته بود.

پیش از این هم، فیلم روابط نامشروع علیرضا نوری زاده، کارشناس و تحلیلگر شبکه صدای آمریکا، در اینترنت منتشر شده بود.

او که سال ها پیش از ایران فرار کرده است، در جریان انتخابات سال گذشته و در راستای سیاست دولت آمریکا، به حمایت از میرحسین موسوی و مهدی کروبی و تلاش فتنه گران برای براندازی پرداخت.