رجانیوز:
"تهدید"؛ پاسخ کروبی به افشاگری دوستان سابق

 

سایت رسمی حزب حزب تعطیل شده اعتمادملی مدعی شده است که در صورت انتشار سخنان سردبیر سابق این سایت درباره صحت ادعاهای شیخ اصلاحات، مهدی کروبی واکنش قاطعی نشان خواهد داد.

به گزارش فارس، سایت سحام نیوز که سایت رسمی حزب اعتماد ملی به دبیرکلی مهدی کروبی است امروز اعلام کرد که محمد داوری سردبیر سابق این سایت که هم اکنون در بازداشت به سر می برد قصد دارد تا در یک مصاحبه خبری و جنجالی صحت ادعاهای مهدی کروبی در خصوص تجاوزات جنسی را زیر سوال ببرد.

سایت حزب اعتماد ملی در اقدامی پیشگیرانه بر اعمال فشار به داوری به جهت انجام مصاحبه علیه کروبی تاکید و مدعی شد: در حال حاضر شرایط جسمی و روحی محمد داوری بسیار وخیم است.

این سایت همچنین تهدید کرد که هر اقدام با پاسخ قاطع کروبی روبرو خواهد شد.

*حزب تعطیل شده‌ای که تهدید می‌کند
در شرایطی که با اتفاقاتی که در شعب حزب اعتماد ملی در کردستان و قزوین رخ داد، کارشناسان مسائل سیاسی پیش بینی کردند که احتمال انحلال قرب الوقوع حزب اعتماد وجود داشته دارد، قائم مقام این حزب اعلام کرد که "اعتماد ملی " در حال حاضر هیچ گونه فعالیتی ندارد.

بعد از آنکه مسئولین حزب اعتماد ملی در کردستان و قزوین، نسبت به عملکرد دبیر کل این حزب انتقاد کردند و از سمت خود استعفا دادند، احتمال می رفت که با بالا گرفتن اختلافات در این حزب، "اعتماد ملی " رو به انحلال برود.
با این حال، رسول منتجب نیا، قائم مقام حزب اعتماد ملی، چند هفته پیش در واکنش به انتشار این خبر در رسانه ها، در مصاحبه با روزنامه اصلاح طلب اعتماد اعلام کرد که این حزب در حال حاضر فعالیتی ندارد.

قائم مقام حزب اعتماد ملی درباره فعالیت های این حزب در حال حاضر گفت: "ما الان هیچ فعالتی تحت عنوان حزب نداریم و جلسات استانی هم هیچ ارتباطی با حزب ندارد ".

منتجب نیا در بخش دیگری از این مصاحبه، عملکرد آقای کروبی پس از انتخابات را شخصی دانست و اعلام کرد که تصمیم های وی لزوما در چارچوب حزب نیست.

گفتنی است که مشکلات مالی و عدم توان حزب اعتماد ملی برای پرداخت هزینه‌های تبلیغاتی در استان‌های کشور از دیگر دلایلی بود که طی ماه‌های اخیر علاوه بر دامن زدن به اختلافات میان مرکز و شعب استانی، به احتمال انحلال حزب اعتماد ملی نیز قوت بخشیده بود.