بازتاب دستاوردهای هسته‌ای جدید ایران در رسانه‌های صهیونیستی

خبرگزاری فارس: بلافاصله پس از آنکه دستاوردهای جدید هسته‌ای ایران از سوی رئیس سازمان انرژی اتمی اعلام شد، این دستاوردها به خبر نخست رسانه‌های رژیم صهیونیستی تبدیل گردید.


به گزارش فارس، پس از آنکه "علی اکبر صالحی " رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان بعد از ظهر روز جمعه دستاوردهای جدید هسته‌ای ایران را اعلام کرد، این دستاوردها به خبر نخست رسانه‌های رژیم صهیونیستی تبدیل شد.
روزنامه صهیونیستی "یدیعوت آحارونوت " پیشروی این رسانه‌ها بود و تقریبا همزمان با اعلام دستاوردهای هسته‌ای جدید، خبر این دستاورد را به تیتر نخست پایگاه اینترنتی خود تبدیل کرد.
یدیعوت آحارونوت در خبر خود نوشت: "تنها کمتر از 24 ساعت پس از نشست گروه 1+5 در نیویورک برای بررسی برنامه تحریم‌های جدید علیه ایران، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران خبر داد که پرزیدنت "احمدی‌نژاد " از نسل سوم سانتریفوژها رونمایی کرد که 10 برابر بیش از نمونه اولیه این سانتریفوژها توانایی غنی‌سازی دارد.
روزنامه صهیونیستی "جروزالم پست " نیز دستاوردهای جدید هسته‌ای ایران را در صدر اخبار پایگاه اینترنتی خود قرار داد.
این روزنامه صهیونیستی نوشت: ایران سانتریفوژهای نسل سومی پیشرفته‌ای را آزمایش کرده است.
جروزالم پست در ادامه به مشخصات این سانتریفوژ به نقل از "علی اکبر صالحی " پرداخت و نوشت: این سانتریفوژ قطری 200 میلی‌متری داشته و در داخل ساخته شده و قادر است دوبرابر سانتریفوژهای کنونی که در سایت هسته‌ای نطنز فعال هستند به غنی‌سازی بپردازند.
روزنامه صهیونیستی "هاآرتص " نیز اخبار دستاوردهای هسته‌ای خود را در بخش اخبار فوری نقل کرد.
هاآرتص در خبر فوری خود نوشت که رئیس سازمان انرژی اتمی ایران نسل سوم سانتریفوژهای ایران را روز جمعه رونمایی کرد.
این روزنامه ادامه داد که سانتریفوژ نسل سوم 10 برابر قدرتمندتر از نسل نخستین خود است.