مهدی کروبی که روزگاری به شیخ اصلاحات ملقب بود امروز با تهدید کردن نظام عملا نشان داد که لقب شعبان اصلاحات!که پس از انتخابات مفتخر به ملقب شدن بدان شده بود برازنده وی می باشد! کروبی که پس از برخورد مردم با وی و دارو دسته اش در روز22بهمن به شدت سرخورده و عصبی است روز گذشته در گفت و گو با روزنامه ساندی تلگراف عملا نظام را تهدید کرد!همسر وی مدعی شده که در این روز فرزندش علی ضمن ضرب و شتم تهدید به تجاوز هم شده است!البته اینکه چرا ادعای تجاوزجنسی فقط از جانب شخص کروبی و سایر اعضای خانواده اش مطرح می شود خود جای سوال است. که ای کاش خبرنگار ساندی تلگراف علت این موضوع را از وی جویا می شد؟!

به گزارش جوان، وی که در این مصاحبه از ارائه استراتژی جدید مخالفان در آینده نزدیک خبر داده!!! گفته که: به زودی‌، برای تعیین استراتژی جدید جنبش سبز!، با میرحسین موسوی جلسه‌ای خواهد داشت.

کروبی که در انتخابات از بین چهار کاندیدا پس از آرای باطله به رتبه پنجم رسیده بود! زمان برگزاری این جلسه را هفته جاری اعلام کرده و گفته که نتایج آن را به اطلاع طرفداران جنبش سبز خواهد رساند. شعبان اصلاحات در ادامه این گفت و گو ضمن تهدید نظام به اوباش گری گفت:در صورتی که دولت اجازه برگزاری تجمع به مخالفان را ندهد، جنبش سبز ناچار به انتخاب «روش‌های دیگری» خواهد شد.البته کروبی نگفته که آیا رفتار و حشیانه و اوباش گریهای وی و دارو دسته اش و سایر وحشی گریهای طرفداران فتنه از اولین روز پس ا زانتخابات تا کنون آیا همان "روش های دیگر" است یا کاری هم مانده که آقایان نکرده باشند؟!

کروبى، مهم‌ترین خواسته‌هاى معترضان در شرایط کنونى «آزادى بى قید و شرط زندانیان سیاسى، برگزارى انتخابات آزاد بدون نظارت استصوابى شوراى نگهبان، آزادى مطبوعات و به رسمیت شناختن حق انتقاد است. ساندی تلگراف که از کروبی بعنوان رهبر!!! مخالفان دولت ! نام برده به نقل از وی نوشت: «ما می‌خواهیم خواسته‌های صلح‌جویانه را در چارچوب قانون اساسی» دنبال کنیم و در این میان، مردم نباید «هزینه‌ بالایی» بپردازند!

کروبی در حالی مدعی رهبری جریان فتنه (سبز) می باشد که عوامل اصلی و پدرخوانده های جریان فتنه چه در داخل و چه در خارج ا زکشور و همچنین عوامل میدانی آنها نه تنها کروبی را بعنوان هدایت کننده قبول ندارند و وی را حتی در جلسات تصمیم گیری خود راه هم نمی دهند بلکه بیشتر از وی و خانواده اش بعنوان کتک خور!معرکه و در برخی موارد برای سرگرمی استفاده می کنند و اظهارات کروبی که گاه و بیگاه خوراک برای رسانه های جریان فتنه درست می کند مصداق مثل معروف"ما سه تا رو کجا می برید"! است.