این خبر روزآمد می شود
راهپیمایی 40 کیلومتری فداییان ولایت/طنین شعار ما با ولایت زنده ایم در آسمان تهران/ تلاش ناکام کروبی در خدشه به راهپیمایی

 

به گزارش خبرنگاران رجانیوز، در حالی که نزدیک به دو ساعت از اغاز راهپیمای 22 بهمن می گذرد و دکتر احمدی نژاد سخنرانی اش را آغازکرده،سیل جمعیت از میدان امام حسین تا میدان آزادی در حال راهپیمایی هستند. شمار راهپیمایان بیش از 3 میلیون نفر تخمین زده می شود.

راهپیمایان شعار مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست، ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند و ما باولایت زنده ایم تا زنده ایم رزمنده ایم سر می دهند.

علی رغم تبلیغات گسترده سران فتنه، مردم در مسیر میدان امام حسین تا میدان آزادی با امنیت کامل راهپیمایی می کنند و شعار لعن علی عدوک یا علی کروبی ، خاتمی و موسوی سر می دهند و در این میان عده ای دروغگو که در آمریکا و لندن مشغول روزآمد کردن سایتهایشان هستند، مدعی درگیری در خیابان انقلاب شده اند که تصاویر زنده تلوزیونی کذب بودن این ادعای خنده دار را مشخص کرد.

همچنین سایت بالاترین که توسط بهاییان و سرویس های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی اداره می شود، در اقدامی انفعالی مدعی شد، تصاویر پخش شده از تلوزیون آرشیوی است!

محمد خاتمی نیز سعی داشت در تقاطع خیابان زنجان و انقلاب در صف مردم خلل وارد کند، پس از اعتراض گسترده مردمی که شعار مرگ بر فتنه گر، خاتمی بروگمشو، حرامخوار برو گمشو سر می دادند، به کمک محافظانش متواری شد.

مهدی کروبی نیز به گزارش رادیو فردا در میدان صادقیه حاضر شده اما با مقاومت مردم نتوانسته در راهپیمایی پرشکوه خدشه وارد کند. حسین کروبی به رادیو فردا گفت که شیشه های ماشین کروبی شکسته شده و علی کروبی نیز بازداشت شده است.

رد آسیب وارد شدن به مهدی کروبی

یک منبع آگاه آسیب وارد شدن به شخص مهدی کروبی را رد کرد.

یک منبع آگاه با اشاره به تلاش نیروی انتظامی و تدابیر ویژه جهت برقراری نظم در راهپیمایی مراسم 22 بهمن، بویژه در محل حضور مهدی کروبی گفت که عده‌ای علیه مهدی کروبی شعار دادند و نیروی انتظامی جمعیت را کنترل کرد تا اتفاقات دیگری روی ندهد. وی، ادعاهای سایت‌های ضدانقلاب مبنی بر شکسته شدن سر مهدی کروبی را به شدت تکذیب کرد.به گفته وی، مهدی کروبی هم‌اکنون به منزل خویش بازگشته است.

آغاز رستاخیز ملی مردم ایران

درحالی که ساعتها تا آغاز رسمی مراسم سالگرد 22 بهمن در تهران و شهرستان‌ها باقی‌ مانده بود، گروه کثیری از مردم مشتاق کشورمان در خیابان‌های تهران حضور یافته‌اند تا به محض آغاز راهپیمایی هم‌پای امت اسلامی کشورمان حماسه‌ای باشکوه‌تر از سال‌های پیش بیافرینند.

به گزارش رجانیوز، این حجم حضور مردم در خیابان‌ها پیش از آغاز رسمی مراسم 22 بهمن، نسبت به سال‌های گذشته بی‌سابقه بوده و یک راهپیمایی بسیار عظیم و باشکوه را در نوید می‌دهد.

گروه‌های مختلف مردم از مسیرهای گوناگون به سمت میدان به حرکت‌ درآمده‌اند. سیل خروشان مردم ازهم‌اکنون در قاب تصویر دوربین‌های نمایندگان رسانه‌های خارجی قرار گرفته است.

نوجوانان، جوانان و دانشجویان با حضور با شکوه خود نمایندگان رسانه‌های غربی را غافلگیر کرده‌اند.

جمعیت پرشور نوجوانان، جوانان و دانشجویان به همراه دیگر اقشار مردم ساعتی قبل از شروع رسمی مراسم به سمت میدان آزادی حرکت می‌کنند.

این گروه تصاویری از شهیدان همت، باکری، آوینی، بهشتی و مطهری را در دست دارند.

فتنه‌گران سبزکه از روزهای قبل با هماهنگی رسانه های بیگانه برای اخلال در این مراسم باشکوه برنامه ریزی کرده بودند بامشاهده گروه کثیری از مردم مشتاق کشورمان در ساعات اولیه مایوس شده اند.

طنین "ما با ولایت زنده‌ایم " در آسمان تهران

طنین فریاد " با ولایت زنده‌ایم " در آسمان تهران پیچید.

امواج خروشان مردم شعارهای " با ولایت زنده‌ایم "‌،‌ " تازنده‌ایم رزمنده‌ایم "‌، " خامنه‌ای کوثر است دشمن او ابتر است " ، " لبیک یا خامنه‌ای لبیک یا حسین است " ، " خامنه‌ای خمینی دیگر است ولایتش ولایت حیدر است "‌ ، " مرگ بر ضد ولایت فقیه " را فریاد می‌کنند.