بن‌لادن‌ها خانه خود در آمریکا را برای تهیه فیلم مستهجن کرایه می‌دادند!

 

گزارش یک روزنامه انگلیسی درخصوص کرایه دادن خانه بن‌لادن‌ در آمریکا به سازندگان فیلم‌های پورنو و صرف درآمدهای ناشی از آن برای اقدامات تروریستی، از مناسبات پشت‌پرده بن‌لادن‌ها با آمریکا پرده برداشت.

به گزارش سرویس بین‌الملل شبکه ایران، روزنامه انگلیسی دیلی‌استار در گزارشی تصریح کرد: خانواده بن‌لادن توانسته‌اند با کرایه دادن عمارت 26 میلیون دلاری خود به یک شرکت تهیه‌کننده فیلم‌های مستهجن، ثروت زیادی را کسب کنند.

این روزنامه در ادامه مدعی شده است: این عمارت موسوم به "بل‌ایر" که مجهز به 10 اتاق خواب و 9 سرویس حمام است، پیش از این در مالکیت تهیه‌کننده نابغه سینمای آمریکا "آرتور فرید" بوده است.

دیلی‌استار در ادامه افزوده است: همسایگان این خانه رویایی نیز سرشناسانی مانند "لیز تایلور" (بازیگر) و "آوریل لاویژنه" (خواننده) هستند؛ اما این همسایگان تابحال ابراهیم محمد بن‌لادن برادر بزرگتر رهبر القاعده را که عمارت بل‌ایر در اسناد رسمی منطقه به نام وی به ثبت رسیده را تا به حال ندیده‌اند.

این روزنامه انگلیسی در ادامه افزوده است که ابراهیم محمد بن‌لادن و خانواده‌اش پس از حملات تروریستی 11 سپتامبر از آمریکا گریخته‌اند.

در این اسناد آمده است که ابراهیم، سومین صاحب این عمارت پس از مرگ آرتور فرید است و فرید که علاقه خاصی به این ملک داشت، آن را با ولخرجی و با پول بدست آمده از کمپانی "O.Z" خریده بود.

دیلی‌استار همچنین افزود: سخنگوی استودیوی ساخت فیلم‌های پورنو که این عمارت را کرایه کرده، شب گذشته از افشای مبلغی که توسط این شرکت بابت اجاره‌بهای این عمارت به بن‌لادن و یا یکی از کمپانی‌های او پرداخت می‌شود، خودداری کرده است.

اما یک منبع آگاه در یک موسسه اقتصادی در لس‌آنجلس که نخواست نامش فاش شود، در گفتگو با دیلی‌استار اعلام کرد که چیزی در حدود 5 تا 10 هزار دلار در روز برای اجاره چنین مکانی پرداخت می‌شود.

از ابراهیم بن‌لادن به عنوان مدیر برخی شرکت‌ها در عربستان سعودی، سودان، آلمان، هلند و آمریکا نام برده می‌شود.

این روزنامه در ادامه تاکید کرده است که این دور از انتظار نیست که مبالغ بدست آمده از کرایه این عمارت، صرف کمک به گروه القاعده و یا دیگر گروه‌های تروریستی شود.

کارشناسان معتقدند که افشای وجود عمارت بن‌لادن‌ها در آمریکا و خرج درآمدهای ناشی از این عمارت برای هزینه‌های گروه تروریستی القاعده، شاهد دیگری بر ادعای همکاری بن‌لادن با دولت جرج بوش برای همکاری در ایجاد حادثه 11 سپتامبر است.