نماینده کنست رژیم‌صهیونیستی انگلیس را با سگ مقایسه کرد

خبرگزاری فارس: یکی از نمایندان کنست رژیم‌صهیونیستی در واکنش به اخراج یکی از دیپلمات‌های این رژیم از خاک انگلیس، با مقایسه انگلیس با سگ گفت: انگلیس حق قضاوت درباره اسرائیل را ندارد.


به گزارش فارس به نقل از روزنامه عبری زبان "یدیعوت آحارونوت "، "آریه الداد " عضو کنست اسرائیل و از احزاب جناح راست، در واکنش به اخراج یکی از دیپلمات‌های اسرائیلی از خاک انگلیس گفت: انگلیس در برخورد با ما ریاکارانه و متقلبانه عمل می‌کند و بریتانیا در مقایسه با سگ، از این حیوان هم بدتر عمل می‌کند زیرا سگ وفادارتر از انگلیس است.
الداد گفت: من درباره این مسئله نمی‌خوام به سگ توهین کنم زیرا سگ در مقایسه با انگلیس به درستی صداقت دارد.
نماینده کنست رژیم‌صهیونیستی افزود: در واکنش به این اقدام انگلیس، اسرائیل نیز باید یکی از وابستگان نظامی یا شخصی در این سطح را از سفارات انگلیس اخراج کند.
الداد همچنین گفت: من نمی‌دانم چه کسی به انگلیس اجازه داده است که درباره اسرائیل قضاوت کند و حکم صادر کند.
انگلیس مدعی شده است که ماموران دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی، 2 ماه قبل "محمود عبدالرؤوف المبحوح " از فرماندهان ارشد جنبش "حماس " را در شهر دبی ترور کردند و برای اجرای آن از گذرنامه‌های برخی کشورهای اروپایی از جمله انگلیس استفاده کرده‌اند.
شبکه خبری "اسکای " انگلیس گزارش داد که دولت انگلیس یک دیپلمات رژیم صهیونیستی را در ارتباط با مسئله استفاده از گذرنامه‌های تقلبی انگلیسی توسط ماموران دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی را از خاک انگلیس اخراج می‌کند.
وزارت امور خارجه انگلیس با خودداری از ارایه هرگونه توضیحی درباره این خبر اعلام کرد که "دیوید میلیبند " وزیر امور خارجه انگلیس امروز درباره این مسئله اظهار نظر خواهد کرد.
روزنامه "تلگراف " چاپ لندن هم در خبری اعلام کرد که بزودی دولت انگلیس به صورت رسمی کابینه رژیم اسرائیل را به دست داشتن در ترور مبحوح متهم می‌کند.