دعوای ضدانقلاب بر سر جایزه صهیونیست‌ها

دعوای ضدانقلاب بر سر جایزه صهیونیست‌ها

 

گنجی حاضر نشد قسمتی از پولی را که اخیرا از یک نهاد صهیونیستی دریافت کرده بود، به سایت جرس کمک کند.

به گزارش شبکه ایران، اکبر گنجی، روزنامه نگار اصلاح طلب، که چند روز پیش به خاطر اهانت هایش به مبانی دینی و انکار امام زمان(عج)، مبلغ زیادی را از یک نهاد صهیونیستی دریافت کرده بود، حاضر نشد این پول را با دیگر افراد صدانقلابی تقسیم کند.

به نوشته روزنامه رسالت، این شاگرد سابق عبدالکریم سروش که اکنون به آمریکا پناهنده شده است، در جواب درخواست مسئولین سایت ضدانقلابی جرس که از وی خواسته بودند تا بخشی از هدیه پانصد هزار دلاری خود را برای کمک به اداره این سایت و پیام جنبش سبز اختصاص دهد، قبول نکرد کمکی بکند.

محسن سازگارا به گنجی اعتراض کرده که تو در خارج عددی نبودی و ما تو را مطرح کردیم و به شهرت رساندیم، اما گنجی در برابر اصرارهای وی برای گرفتن کمک به او گفته است: تو که از سازمان سیا برای اداره سایت جرس و مصاحبه هایت پول می گیری چه نیازی به پول های من داری؟!

طبق این گزارش، اکبر گنجی که به شهرت کاذب و بدون پرداخت هزینه علاقه مند است، حاضر نشده کوچکترین کمکی به دست اندرکاران سایت جرس بکند.

گفتنی است گنجی که این روزها به خاطر زیرسوال بردن مبانی دینی، به دفعات مورد تشویق صهیونیست ها قرار می‌گیرد و به قهرمان ضدانقلاب تبدیل شده، در اوایل انقلاب اسلامی در راستای وادار کردن زنان به رعایت حجاب، حتی بر پیشانی افراد بدحجاب پونز زده و برای همین به اکبر پونز هم معروف است.

/ 0 نظر / 3 بازدید