جوان "آنچنانی" به خاطر من، "ته‌ریش" گذاشت!


جوان "آنچنانی" به خاطر من، "ته‌ریش" گذاشت!

 

شبکه ایران:میرحسین موسوی که پیش از این خود را "نخست وزیر امام" نامیده بود،در جدیدترین اظهارات خود، "ته‌ریش" گذاشتن برخی حامیانش را سبب شباهت آن‌ها به رزمندگان دفاع مقدس دانسته است.

آقای موسوی که در ماه‌های اخیر بارها به بسیجیان توهین کرده و آنان را "مشتی قمه‌کش" نامیده است، مدعی شده که اقدامات او در سال گذشته سبب شده تا یک جوان با ظاهر "آنچنانی"، "ته‌ریش" بگذارد و خود را شبیه بسیجیان در دوران دفاع مقدس بکند.

وی گفته است: "عکس‌های قبل و بعد از انتخابات این فردبرای من خیلی تکان دهنده بود، زیرا نشان می‌داد که یک جوان دانشجوی آنچنانی، با آن طبع جوانی در جریان بحث‌های انتخاباتی و راهپیمایی‌ها چنان تغییر کرده بود که با ته‌ریش و پیشانی بند یاحسین(ع) یعنی همان چهره‌ی بسیجیان در طول دوران دفاع مقدّس که مادران آنها را می بوسیدند و روانه جبهه می‌کردند، عکس گرفته بود."

میرحسین البته درباره آنچه "جوان آنچنانی" نامیده توضیحی نداده است اما به نظر می رسد، افرادی موردنظر اوست که به احکام دینی پایبند نیستند.

آقای موسوی که با وجود دفاعش از هتاکان به امام راحل هنوز هم خود را "نخست وزیر امام" می نامند،در حالی به بیان این موضوع پردخته است که حامیان وی در سال گذشته به روز عاشورا و همچنین بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران اهانت کردند و حتی در میان تعجب ناظران سیاسی با حمایت میرحسین هم مواجه شدند. آقای موسوی پس از این هتک حرمت، هوادارانش را "مردم خداجوی" و خود را همراه آنان نامید.

علاوه بر این، میرحسین در شرایطی سعی کرده است که "ریش" گذاشتن را اقدامی مثبت و شیوه رزمندگان دفاع مقدس عنوان کند که حامیان وی در جریان آشوب های سال گذشته،بسیاری را به جرم "ریش داشتن" مورد تهاجم و ضرب و شتم قرار داده اند.

/ 0 نظر / 3 بازدید