چهاردهم که نمیشه، سیزدهم چطوره؟! (خبر ویژه)

چهاردهم که نمیشه، سیزدهم چطوره؟! (خبر ویژه)

پس از ناکامی برنامه ریزان فتنه برای سوءاستفاده از مراسم رحلت حضرت امام(ره) در 14 خرداد، که ریزش شدید هواداران قبلی از جمله علت های اصلی این ناکامی بوده است، سران فتنه تصمیم گرفته اند برنامه های خود را به صورت محدود در یکی از سالن های اجتماعات تهران برپا کرده و فیلم و خبر آن را برای ابراز وجود به رسانه ها و سایت های حامی فتنه در داخل و خارج ارسال نمایند.
بنابر گزارش های دریافتی کیهان پس از آن که مسئولیت برگزاری مراسم 14 خرداد به دلیل کارشکنی های پی درپی برخی افراد حاضر در دفتر حفظ و نشر آثار امام برعهده نهادهایی دیگر نهاده شد، سران فتنه به این نتیجه رسیدند که با حضور میلیونی عاشقان امام در آن روز فرصت فتنه گری برای معدود هواداران فریب خورده نخواهند داشت و در نتیجه برنامه ریزی هایی برای سوءاستفاده از مراسم 13 خرداد به عمل آورده اند.
گزارش ها نشان می دهد عده ای از شکست خوردگان جریان فتنه قصد دارند در روز 13 خرداد که روز ولادت حضرت زهرا(س) و امام خمینی است با برگزاری مراسم در تهران و یا یکی دو شهر دیگر آنها را تبدیل به محلی برای هتک اندیشه امام و مطرح ساختن جریان فتنه کنند. از جمله در تهران برنامه این است که با اجاره یک سالن بزرگ تمام سران فتنه به مجلس دعوت شوند و کلیه برنامه هایی که دیگر امکان عملی کردن آن در 14 خرداد وجود ندارد، در آن مجلس عملی شود

/ 0 نظر / 3 بازدید