وقتی سرهنگ برای سلامتی اوباما نماز می‌خواند!

وقتی سرهنگ برای سلامتی اوباما نماز می‌خواند!

 

سیاست هایی که رئیس جمهور فعلی امروز تا به امروز اتخاذ کرده، باید مورد تشویق و حمایت قرار گیرند زیرا وی برای دستیابی به صلح تلاش می‌کند. "اوباما" خودش هم اعتراف کرد که برنامه و طرح های آمریکا در آمریکایی جنوبی در چند دهه گذشته اشتباه بوده است.

به گزارش شیعه آنلاین،‌ سرهنگ «معمر قذافی» رهبر 68 ساله لیبی طی اظهاراتی گفت: نگران «باراک اوباما» رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا هستم و می ترسم که یهودیان آن بلایی که سر «جان کندی» آوردند را بر سر او نیز بیاورند. از همین رو ما برای سلامتی «اوباما» نماز می خوانیم زیرا او فرزند قاره آفریقا است.

رهبر لیبی در ادامه این اظهارات بی‌سابقه و تعجب برانگیز خود درباره آمریکا و رئیس جمهور آن، از مردم جهان خواست تا به «باراک اوباما» فرصت بدهند و سیاست او که به گفته قذافی "عاقلانه و حکیمانه" است را در مورد تأیید قرار بدهند.

«معمر قذافی» که این سخنان را به مناسبت بیست و چهارمین سالگرد حمله هوایی آمریکا به لیبی، در دیدار با تعدادی از رهبران انقلاب لیبی بیان می‌کرد، همچنین گفت: سیاست هایی که رئیس جمهور فعلی امروز تا به امروز اتخاذ کرده، باید مورد تشویق و حمایت قرار گیرند زیرا وی برای دستیابی به صلح تلاش می‌کند. "اوباما" خودش هم اعتراف کرد که برنامه و طرح های آمریکا در آمریکایی جنوبی در چند دهه گذشته اشتباه بوده است.

شایان ذکر است «جان کندی» سی و پنجمین رئیس جمهور آمریکا در جمعه ۲۲ نوامبر ۱۹۶۳ در شهر "دالاس تگزاس" توسط افراد ناشناس ترور شد.

/ 0 نظر / 3 بازدید