ولوکاست از خدا برای غرب مقدس‌تر است

جهاد الخازن: هولوکاست از خدا برای غرب مقدس‌تر است

خبرگزاری فارس: "جهاد الخازن " نویسند و تحلیلگر برجسته عرب با انتقاد از شیوه دموکراسی غربی گفت که برای غرب هولوکاست از خداوند مقدس‌تر است.


به گزارش فارس، "جهاد الخازن " امروز در مطلبی در روزنامه فرامنطقه‌ای "الحیات " چاپ لندن، رژیم صهیونیستی را رژیمی "فاشیستی " توصیف کرد و مسئولان رژیم صهیونیستی را "جنایتکاران جنگی " دانست.
وی رژیم صهیونیستی را خطری برای همه بشریت خواند و گفت: در روزهای اخیر مسئولان یعنی تروریست‌های اسرائیلی تهدیداتی را علیه سوریه مطرح کردند و گفتند که در صورت بروز جنگ، سوریه را به عصر حجر بازخواهند گرداند.
این نویسنده و تحلیلگر برجسته عرب تاکید کرد: بهانه تندورهای آمریکایی و جنایتکاران جنگی اسرائیلی این است که ایران و حزب‌الله و سوریه خطری علیه آنها به شمار می‌روند درحالی که این اسرائیل است که خطری برای خاورمیانه و همه بشریت است.
وی با انتقاد از دموکراسی غربی گفت: دموکراسی به شیوه غربی بدین معناست که انسان می‌تواند منکر وجود خدا شود اما نمی‌تواند هولوکاست را انکار کند.
جهاد الخازن درباره تشریح دموکراسی غربی افزود: اسقف کاتولیک "ریچارد ویلیامسون " در مصاحبه با شبکه تلویزیونی سوئد در سال 2008 میلادی گفت که یهودیان در اتاق‌های گاز کشته نشده‌اند و دادگاهی در آلمان وی را هفته گذشته به مبلغ10 هزار لیره استرلینگ جریمه کرد زیرا انکار هولوکاست [در دموکراسی غربی] صرفا یک گناه یا دیدگاه مخالف یا مورد اختلاف نیست بلکه یک جنایت به شمار می‌رود.
جهاد الخازن افزود: اگر اسقف ویلیامسون روزی از خواب بر می‌خواست و الحاد و بی‌دینی خود را اعلام و وجود خدواند متعال را انکار می‌کرد از کلیسا طرد می‌شد و کسی او را محاکمه نمی‌کرد و در انگلیس یک ملحد شناخته شده به نام "ریچارد دوکنز " وجود دارد که کتاب "توهم خداوند " را نوشت و کتاب او از پرفروشترین کتابها بود و مولف برجسته‌ و دارای هوادارانی است که تبلیغاتی را بر روی اتوبوس‌ها در لندن با این عنوان که "خدواند وجود ندارد، نترس و از زندگی لذت ببر " می‌نویسند اما اگر دوکنز وقوع هولوکاست را انکار می‌کرد؛ به صلابه کشیده می‌شد.
جهاد الخازن افزود: من بر این نکته اصرار دارم که حق هر انسانی است که وقوع آن را انکار کند و دلایل و مدارک خود را ارایه کند و من این موضوع را نمی‌فهمم که آزادی بیان [در مفهوم دموکراسی غربی] حق انکار وجود خدا را شامل شود اما حق انکار وقوع هولوکاست را شامل نشود.

/ 0 نظر / 3 بازدید