بالاترین: گردانندگان‌ جرس‌ "دلقک‌" هستند!

بالاترین: گردانندگان‌ جرس‌ "دلقک‌" هستند!

 

شبکه ایران: اختلافات و درگیری‌های سایت‌های ضدانقلاب که پس از راهپیمایی ده‌ها میلیونی مردم در روز 22 بهمن، شدت بیشتری به خود گرفته، چند روزیست که وارد فاز جدیدی شده است.

انتشار خبر مرگ یک نویسنده ملحد که وابستگی دیرینه‌ای به رژیم پهلوی داشته، باعث ایجاد درگیری بین دو سایت ضد انقلابی "جرس" و "بالاترین" شده است.

سایت جنبش راه سبز (جرس) که پس از انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته و برای تحریک مردم به اغتشاشات خیابانی با مدیریت افرادی چون عطاالله مهاجرانی و محسن کدیور راه اندازی شد، چند روز پیش و با انتشار خبری درباره مرگ "شجاع‌الدین شفا، نویسنده چند کتاب ضداسلامی و ضدشیعی، اعتراف کرد که او فردی "هتاک" و "بی‌بند و بار" با گرایشات بهایی‌گونه بوده است.

انتشار این مطلب از سوی "جرس"، با واکنش شدید کاربران سایت ضدانقلاب "بالاترین" روبرو شد.

"بالاترین" که توسط جمعی از افراد مقیم کانادا راه اندازی شده و نقش پررنگی را در دامن زدن به حوادث سال گذشته برعهده داشت، با چشم پوشی از هدف مشترک خود با سایت عطاالله مهاجرانی در "هتک حرمت مقدسات و حمله به ارکان جمهوری اسلامی"، به گردانندگان این سایت حمله کرده و آنان را "دلقکان روشنفکرنما" خوانده است.

یکی از کاربران بالاترین، در لینکی که برای این سایت ارسال کرده، ضمن بیان برخی مطالب توهین‌آمیز نسبت به دین مبین اسلام، نوشته است: "سایت جرس در تازه‌ترین مزخرف‌گویی خود، شجاع‌الدین شفا را متهتک نامیده است."

پیش از این هم و بعد از ناکامی جریان ضدانقلاب در راهپیمایی 22 بهمن، کاربران بالاترین، گردانندگان جرس را به دلیل مطرح کردن سناریوی "اسب تروا"(که قرار بود به فتح میدان آزادی توسط اغتشاشگران بینجامد اما منجر به رسوایی شد)، افرادی ساده‌لوح خوانده بودند که جاسوس جمهوری اسلامی هستند!

فعالان سیاسی معتقدند این درگیری‌ها در رسانه‌های ضدانقلاب که در ماه‌های اخیر، شدت بیشتری به خود گرفته است، ناشی از سردرگمی سران این جریان و ناکامی این افراد در ادامه پروژه آشوب و اغتشاشات سال گذشته است.

/ 0 نظر / 3 بازدید