حمله مشاور بهایی اشرف پهلوی به کیهان در دفاع از سران فتنه (خبر ویژه)

حمله مشاور بهایی اشرف پهلوی به کیهان در دفاع از سران فتنه (خبر ویژه)

شاهد دیگری دال بر استقلال سران فتنه سبز از عناصر ضد انقلاب و سلطنت طلبان و بهائیان، از آمریکا رسید.
این بار مهناز افخمی وزیر مشاور در کابینه هویدا در واکنش به حمله یکی از عناصر ضد انقلاب به موسوی، از وی دفاع کرد و اعلام نمود هنوز هم امثال موسوی و کروبی برای اپوزیسیون بی بدیل هستند.
مهناز افخمی که دارای گرایش های بهایی است پس از انقلاب از کشور گریخت و به اعتبار سوابق نوکری برای دربار، به همکاری نزدیک با یکی از بدنام ترین عناصر رژیم پهلوی (اشرف پهلوی) پرداخت. وی از سوی اشرف پهلوی به مدیریت بنیاد ضد انقلابی مطالعات ایران (بنیاد اشرف پهلوی) منصوب شد و گروهک های سلطنت طلب از جمله گروهک تروریستی تندر در ارتباط است.
به دنبال درج مقاله ای از ناصر مستشار (حامی حمله رژیم صهیونیستی به ایران) در سایت ایران گلوبال که سران فتنه از جمله موسوی را متهم به قدرت طلبی و بی عرضگی در مقابله با جمهوری اسلامی و براندازی آن کرده بود، مهناز افخمی غیرتی شد و پاسخ او را داد. «مستشار» در مقاله خود تأیید کرده بود: «مخالفان دلسرد شده و جنبش سبز به خاموشی گرائیده است».
افخمی در پاسخی جالب نوشت: آقای مستشار پس از مدت ها، به جنگ سران جنبش سبز رفته که بدون شک فردا در خبر ویژه کیهان به چاپ خواهد رسید تا اثبات کنند کار فتنه در ایران پایان یافته است. او روزگاری خواهان حمله نظامی اسرائیل به ایران بود. من برای سایت ایران گلوبال متأسفم که خیالات واهی شخصی خام و بی تجربه را که در پشت میز کامپیوتر و در جای نرم و گرم و امنی در کشور برلین برای انتقال رهبری خیالی سکولارها بر جنبش سبز، شعار «موسوی و کروبی مرد، زنده باد جنبش» را سر می دهد؛ هستم ]به هم ریختگی جملات از خود مهناز افخمی است[.
این عنصر بهایی و لائیک با دفاع از سران فتنه می نویسد: هنوز آلترناتیو دیگری جز جنبش سبز با مدیریت فعلی آن در مقابل رژیم نیست. در حالی که اپوزیسیون سکولار در یک بحران چندین ساله تنها در خارج از کشور نفس می کشد و نفوذی در ایران ندارد، مستشار ادعا می کند که رهبری جنبش تغییر یافته است. این دروغی بیش نیست که دستگاه های اطلاعاتی کودتاچیان با استفاده از رادیکال های خام اپوزیسیون راه انداخته اند.

/ 0 نظر / 3 بازدید