اظهار بی‌اطلاعی هاشمی از بیانیه جعلی جبهه اصلاحات

اظهار بی‌اطلاعی هاشمی از بیانیه جعلی جبهه اصلاحات

 

محمد هاشمی که حزب متبوعش به عنوان یکی از امضاکنندگان بیانیه آورده شده است، ضمن اظهار بی اطلاعی از چنین بیانیه‌ای گفت: "هیچ یک از اعضای کارگزاران این بیانیه را امضا نکرده‌اند."

به گزارش شبکه ایران، عضو ارشد حزب کارگزاران سازندگی، بیانیه تحریک‌آمیز شورای هماهنگی جبهه اصلاحات که به تاریخ دوشنبه (27 اردیبهشت 89) صادر شده است را "جعلی" دانست.

شورای هماهنگی اصلاحات، روز گذشته و در آستانه سالگرد انتخابات ریاست جمهوری، اقدام به صدور بیانیه‌ای تامل‌برانگیز به منظور تحریک و احیای مجدد اغتشاشگران کرد. در این بیانیه که نام تعدادی از احزاب اصلاح‌طلب به عنوان امضاکننده آورده شده است، از مردم خواسته شده تا همراه با آقایان موسوی و کروبی در روز 22 خرداد به خیابان‌ها بیایند!

البته این بیانیه هم همانند بیانیه قبلی این تشکل غیررسمی، تکذیب شد و امضاکنندگان از جعلی بودن اسامی در این بیانیه خبر دادند.

"محمد هاشمی"، عضو ارشد حزب "کارگزاران سازندگی" که عضو این تشکل است، در گفت‌وگوی اختصاصی با شبکه ایران، از صدور چنین بیانیه‌ای اظهار بی‌اطلاعی کرد.

هاشمی با تاکید بر اینکه هیچ یک از اعضای حزب کارگزاران در چنین جلسه ای حضور نداشته و هیچ کدام هم این بیانیه را امضا نکرده‌اند، گفت: "صدور این گونه بیانیه ها و امضاهای جعلی این شورا را بی اعتبار می کند."

گفتنی است پیش از این نیز در 22 بهمن سال گذشته، "شورای هماهنگی جبهه اصلاحات" بیانیه‌ای را با امضای جعلی نمایندگان احزاب اصلاح‌طلب صادر کرده و خواستار حضور مردم با نمادهای سبز در راهپیمایی این روز شده بود که با واکنش شدید احزاب اصلاح‌طلب روبرو شد.

/ 0 نظر / 3 بازدید