مزدور «سیا» از شکنجه خود در کیهان سخن می گوید!! (خبر ویژه)

مزدور «سیا» از شکنجه خود در کیهان سخن می گوید!! (خبر ویژه)

عضو فراری حلقه کیان که هم اکنون با ارگان سازمان سیا (رادیو فردا) همکاری می کند، دچار سرسام فکری شده است.
مجید محمدی با اشاره به اعترافات کسانی چون حجاریان، شریعتی، ابطحی، محمدرضا تاجیک، جهانبگلو، ابراهیم نبوی و... نوشت: روش های اعتراف گیری در ایران ارتقا پیدا کرده است.
وی در حالی که می کوشید انتقادات مستند و مستدل افراد یاد شده نسبت به جریان افراطی مدعی اصلاحات را، خلاف واقع و تحت فشار قلمداد کند نوشت: ابطحی، شریعتی، تاجیک و محمد قوچانی از قربانیان روش ساختارشکنانه در یک سال اخیر بوده اند. آنها به روش های مختلف شکنجه شده و سپس در خبرگزاری ایسنا (جهانبگلو) یا مناظره تلویزیونی (تاجیک) و یا سخنرانی در نشست دفتر تحکیم (سعید شریعتی) حضور پیدا کرده اند. این پیشرفت در روش های بازجویی است. برخی از اعتراف گیری ها به جای یک بار برای همیشه، مبتنی بر روش اعتراف گیری مستمر است. مطالبی که اخیرا محمد قوچانی در نقد روشنفکران در مجله مهرنامه می نویسد و بلافاصله در روزنامه کیهان بخش اصلی آن تکرار می شود از این قبیل اند. البته کیهان این مطالب را در سایت بالاترین نقل قول می کند تا نشان دهد این مطالب به سفارش سربازان گمنام امام زمان نوشته نشده اند و از اصالت برخوردارند.
این مزدور سازمان سیا برای تخریب و تحقیر افراد یاد شده- که روش مألوف جریان های ضدانقلابی است- لحن خود را عوض کرده و مدعی شد آنها قربانی هستند و نباید سخنانشان را نقد کرد.
درباره اظهارات مجید محمدی که از عناصر ملحد و قلم به مزد در حلقه ضدانقلاب محسوب می شود باید گفت که اولا سران گروهک های نفاق نظیر گروهک منافقین نیز همین شیوه تخطئه و تحقیر اعضای خود را در صورت روشنگری درباره پشت پرده گروهک ها به کار می بستند و با لحن ظاهرا ترحم آمیز، افراد روشنگر را تخریب شخصیت می کردند تا کسی به اصل سخنان و مستندات آنها گوش ندهد.
اما اگر ملاک همکاری با نظام اسلامی و دستگاه های اطلاعاتی آن، میزان اظهارات درج شده مدعیان اصلاح طلبی و روشنفکری علیه این جریان ها در کیهان باشد، لابد بی هیچ شک و تردیدی باید مجید محمدی را در زمره مستخدمان درجه یک از این حوزه رده بندی کرد چرا که اظهارات وی علیه جریان یاد شده مکررا و به تواتر در روزنامه کیهان و در همین ستون اخبار ویژه درج شده است! یعنی آن همه نقل قول مستقیم از وی در افشای ماهیت جریان نفاق را باید حمل بر مستخدمی مجید محمدی کرد یا حمل بر سرسام او؟! نکند او هم مدعی است هر روز دارد به واسطه مطالب کیهان شکنجه و مجبور می شود نکات مورد نظر کیهان را بازگو کند؟!
گفتنی است قوچانی در مقاله اخیر خود روشنفکران را متهم به وارونه خوانی تاریخ و اشتباه فاحش در دفاع از سکولاریسم در کشوری چون ایران کرده بود. کیهان اگرچه این تحلیل را درج کرد اما اذعان می کند که مجید محمدی یکی از منابع مهم و کم نظیر در زمینه روشنگری های کیهان و بسیار مفیدتر از محمد قوچانی است!

/ 0 نظر / 3 بازدید