نابودی آمریکا در 15دقیقه

نابودی آمریکا در 15دقیقه

به گزارش شیعه آنلاین به نقل از آخرین نیوز، «ریچارد کلارک» مشاور سابق کاخ سفید در امور مبارزه با تروریسم در کتاب جدیدی که تالیف کرده نسبت به از بین رفتن و نابودی ایالات متحده آمریکا در 15دقیقه به شدت هشدار داده است و می گوید: این گونه نابودی آمریکا بر اثر حمله الکترونیکی خواهد بود و علت نابود شدن عدم آمادگی است زیرا به هیچ وجه چنین حمله ای را پیش بینی نمی کنیم.
مشاور سابق کاخ سفید در کتاب خود که «جنگ الکترونیکی... تهدید امنیت ملی آینده» نام دارد، همچنین می نویسد: البته برخی کشورها مانند چین، روسیه و کره شمالی تاحدودی خود را برای این گونه حمله آماده کرده اند اما آمریکا عقب است.
گفتنی است براساس سناریویی که «ریچارد کلارک» در کتابش پیش بینی می کند، در این حمله ابتدا سیستم اینترنت به طور کامل به هم می ریزد و چیزی شبیه به «پارازیت» در آن به وجود می آید و همین امر موجب خواهد شد که همه سیستم های الکترونیکی آمریکا که با اینترنت با یکدیگر وصل هستند، به هم بریزند و موجب به وجود آمدن فاجعه غیرقابل تصور شود.
مشاور سابق کاخ سفید در امور مبارزه با تروریسم در ادامه می افزاید: پس از به هم ریختن سیستم های الکترونیکی فرودگاه، مترو، کارخانجات مختلف و غیره به هم می ریزند و موجب وقوع حوادث وحشتناکی خواهد شد که به کشته شدن میلیونها نفر خواهد انجامید. بر اثر انفجار برخی کارخانجاتی که مواد خطرناک مانند مواد شیمیایی، مواد منفجره و غیره را در خود جای داده اند نیز حوادث بسیار وحشتناک و مهیبی رخ خواهد داد که نتیجه دقیق آن تا حد زیادی غیرقابل پیش بینی است. قطارهای مترو هم با یکدیگر برخورد کرده و هواپیماهای زیادی نیز ارتباط خود را با اتاق فرمان از دست داده و سقوط خواهند کرد.
این کتاب همچنین می افزاید: بزرگترین کلید موفقیت و پیروزی حمله کننده الکترونیکی به آمریکا این است که در آن زمان بدون شک آمریکا مشغول درگیری و نبرد در نقاط مختلف جهان است از همین رو وقت فکر کردن و یا مقابله با این حمله را نخواهد داشت و همین امر موجب ضعیف بودن و در نتیجه شکست آن خواهد شد.

/ 0 نظر / 3 بازدید