فرستادگان نفاق جدید به قم دیپورت شدند (خبر ویژه)

فرستادگان نفاق جدید به قم دیپورت شدند (خبر ویژه)

تحرک تازه افراطیون و جریان نفاق جدید برای ارتباط گیری با علما و مراجع در قم و احیای دوباره فتنه ناکام ماند.
جریان نفاق پیش از این تلاش کردند با انتشار نامه ای سرتا پا دروغ با امضای جعلی تر «شماری از زندانیان» خطاب به علما و مراجع، هم به دروغ های تازه دامن بزنند و هم تحت عنوان تظلم به خیال خود کسانی را در قم- به جای امثال منتظری- به بازی بگیرند. عجیب آن که نامه یاد شده اول بار از سوی شبکه ماسونی لندن و سایت وابسته به آنها (جرس) منتشر شد، شبکه ای که اصالتا با اسلام و مرجعیت و روحانیت و فقه سر عناد دارد و برخی اعضای آن نظیر گنجی تا مرز انکار امام زمان(عج) پیش رفتند.
در پی بی اعتنایی علما به این نامه جعلی، فاز دیگری از تحرکات جریان نفاق جدید کلید خورد. در این فاز اطرافیان و خانواده های چند تن از اعضای حلقه اصلی ستاد آشوب و فتنه- مشاوران موسوی- به قم فرستاده شدند تا به واسطه مظلوم نمایی و تاثرآفرینی آنها، موضعی از علما و مراجع گرفته شده و علیه نظام استفاده شود. اما خبرهای منتشره از سوی رسانه های فتنه سبز نظیر کلمه و امروز و نوروز و جرس، حاکی از آن است که تقریبا هیچ یک از مراجع و علمای معتبر حاضر نشده اند به جریان نفاق مجال هیزم کشی تازه ای را بدهند. البته ناگفته نماند تیم فرستاده شده به قم با آقای صانعی ملاقات کرده اند. گفته می شود منافقین همچنان تلاش شدیدی می کنند تا در بیوت برخی علما نفوذ کنند.
اغتشاشگران در جریان آشوب های خیابانی و در کنار حذف اسلام از جمهوری اسلامی ایران و سردادن شعار «جمهوری ایرانی» و مواردی با آتش زدن تصویر حضرت امام(ره) و بی حرمتی به امام حسین(ع) در روز عاشورا، شعار می دادند «روحانی واقعی- منتظری، صانعی». همان ایام رادیو فردا ارگان رسمی سازمان سیا با انتشار گزارشی اعلام کرد صانعی و منتظری تنها مراجع و علمای حقیقی در قم هستند. (!)
محافل ضدانقلاب در ماه های آغازین فتنه سال گذشته تلاش زیادی به کار بستند تا قم را در فتنه پیچیده تدارک شده از سوی سرویس های جاسوسی مثلث استکبار به بازی بگیرند اما پس از ناکامی در این پروژه، اتهامات و اهانت هایی نظیر محافظه کار و مرتجع و متحجر را نصیب علما و مراجع کردند!

/ 0 نظر / 3 بازدید