اعتراض ایرانیان مقیم آمریکا به تبلیغات ضدایرانی در این کشور

اعتراض ایرانیان مقیم آمریکا به تبلیغات ضدایرانی در این کشور

افزایش تبلیغات ضدایرانی در آمریکا به ویژه توسط گروه «اتحاد علیه ایران هسته ای »، اعتراض و خشم ایرانیان مقیم این کشور را برانگیخت.
به گزارش فارس، افزایش تبلیغات ضد ایرانی گروه «اتحاد علیه ایران هسته ای » در آمریکا، اعتراض ایرانیان مقیم این کشور را در بر داشته است.
در همین زمینه «انجمن دوستی ایرانیان و آمریکایی ها » در اعتراض به اقدامات تخریبی گروه اتحاد علیه ایران هسته ای نامه سرگشاده ای را به مسئولان متروی واشنگتن و ویرجینیا نوشته اند.
در این نامه آمده است: در بیش از 30 سال گذشته نظام سلطه گر-صهیونیستی از هر فرصتی برای توطئه علیه انقلاب ایران و مردم قهرمان ما بهره برداری و هزاران میلیون دلار در این راه هزینه کرده است. سخنی به گزاف نگفته ایم اگر ادعا کنیم وسعت و ابعاد این کارزار ضد ایرانی در پنج سال گذشته چندین برابر شده است و هر قدر سیاست خارجی مدبرانه دولت آقای احمدی نژاد در عرصه جهانی بیشتر قرین موفقیت می شود این توطئه ها اشکال کثیف تر و زشت تری به خود می گیرد.
در نامه فوق افزوده شده: انجمن دوستی ایرانیان و آمریکائیان در طی پنج سال گذشته در کنار دیگر ایرانیان میهن پرست و سازمانهای مترقی و صلح طلب آمریکایی بارها در مقابل تهاجم رسانه ها و تبلیغات صهیونیست ها علیه ایران ایستاده در آینده نیز به این وظیفه میهنی خود ادامه خواهد داد.
در ادامه نامه انجمن دوستی ایرانیان و آمریکایی ها آمده است: یکی از آخرین و کثیف ترین فعالیتهای ضد ایران که این بار در بزرگراه ها، اتوبوس ها و ایستگاه های قطار در شهر واشنگتن، ویرجینیا و نیویورک پدیدار شده عکس رئیس جمهور ایران با این زیرنویس است که: «هر روز که ما صبر می کنیم، ایران درآمد بیشتری کسب می کند. » اگرچه این اقدامات دیوانه وار از روی استیصال صورت می گیرد ولی نباید به تاثیر اینگونه اقدامات در افکار عمومی مردم نا آگاه آمریکا کم بها داد.
بر اساس این گزارش، در یکی از تبلیغات علیه ایران که تصویر «محمود احمدی نژاد » بر روی آن نیز چاپ شده است، جمله «هر روز که ما صبر می کنیم، ایران درآمد بیشتری کسب می کند. » آمده است. در این جمله برای واژه درآمد بیشتر یا همان موفقیت واژه انگلیسی «killing » انتخاب شده است. یکی از معانی این واژه در انگلیسی «موفقیت در بورس، یا کسب درآمد بالا است. » معنای دیگر این واژه »کشتار » است. اما استفاده از این واژه و درشت چاپ کردن آن به طور حتم شیطنتی است که گروه اتحاد علیه ایران هسته ای آن را به کار گرفته است تا با استفاده از آن قتل و کشتار را در کنار ایران به افکار عمومی تلقین کند.
نامه انجمن دوستی ایرانیان و آمریکایی ها در پایان افزود: «انجمن دوستی ایرانیان و آمریکایی ها » بلافاصله یک طومار اعتراضی علیه مراکز هدایت ایستگاههای رفت و آمد این شهرها تهیه نمود تا از طریق اعضا و هواداران خود به جمع آوری امضا از سازمانها و شخصیت های صلح طلب اقدام کند.
ما یک کپی از این نامه در اختیار تمام رسانه ها می گذاریم و از آنها تقاضا داریم در سراسر دنیا این اقدام جنگ افروزانه و نژادپرستانه را محکوم کنند.
کمیته دوستی ایرانیان
و آمریکایی ها

/ 0 نظر / 3 بازدید