اعتراف لیدر آشوبگران به فرار با چادر

اعتراف لیدر آشوبگران به فرار با چادر

 

مجید توکلی که در جریان ناآرامی های پس از انتخابات با پوشش چادر از دانشگاه گریخته بود، طی نوشته ای این کار را پذیرفت.

به گزارش برنا، پس از اینکه جریان فتنه دستگیری توکلی با چادر زنانه را به شدت تکذیب می کرد و آن را صحنه سازی می خواند، تا آنجا که بسیاری از مردان سبز! با پوشش چادر تصویر خود را در اینترنت منتشر کردند، دفاعیه مجید توکلی خطاب به ریاست دادگاه های تجدیدنظر استان تهران مهر تایید دیگری بر صحت این ماجراست.

در بخشی از این دفاعیه آمده است: "ادعای دیگری که برای اجتماع و تبانی در پرونده وجود دارد، خروج من از دانشگاه با پوشی مبدل (چادر) بوده است. باید در نظر داشت که عصر روز 16 آذر در اطراف دانشگاه‌ها فضایی هیجانی و غیرمنطقی حاکم بود و این برخلاف فضای اعتراضی داخل دانشگاه بود که اجازه بسیاری از کارهای غیرمنطقی و احساسی در آن داده نمی‌شد. بنابراین با توجه به همه تهدیدات و با توجه به به فضای هیجانی اطراف دانشگاه با لباس مبدل از دانشگا خارج شدم تا بتوانم از آن‌جا دور شوم.

گفتنی است مجید توکلی که 16 آر سال گذشته پس از آن که نتوانست با سخنرانی ساختار شکنانه و اهانت آمیز خود بر تعداد تجمع کنندگان حامی میر حسین موسوی بیفزاید، با مشاهده حضور پررنگ دانشجویان حامی انقلاب اسلامی احساس خطر کرد و با آرایش و لباس زنانه آماده فرار از دانشگاه شده بود.

او که همانند زنان محجبه، مانتو به تن کرده و مقنعه و چادر به سر داشت و حتی یک کیف زنانه را نیز برای محکم کاری به دوش انداخته بود، در رسیدن به هدف خود ناکام ماند و توسط مامورین امنیتی دستگیر شد.

این در حالی است که عکس وی در بسیاری از تجمعات دانشجویان افراطی به عنوان نماد "مقاومت جنبش دانشجویی " در میان تجمع کنندگان توزیع می‌شد.

/ 0 نظر / 3 بازدید