برگزاری جشن تولد توسط رهنورد برای هوادار گروهک‌های مارکسیستی

همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا(س)؛
برگزاری جشن تولد توسط رهنورد برای هوادار گروهک‌های مارکسیستی

 

زهرا رهنورد و چند تن از زنانی که همسرانشان در جریان فتنه 88 بازداشت شده‌اند، همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا(س) در منزل مسعود مرادی باستانی از هواداران گروهک‌های چپ مارکسیستی حضور یافته و جشن تولد برگزار کردند.

به گزارش رجانیوز، علاوه بر رهنورد، ژیلا بنی‌یعقوب (همسر احمدی امویی)، فخرالسادات محتشمی‌پور (همسر تاج‌زاده) و مهسا امرآبادی (همسر باستانی) نیز در این جشن تولد حضور داشته‌اند.

زهرا رهنورد چند روز قبل نیز در حمایت از پنج تروریست اعدام شده و در اظهاراتی نزدیک به ارتداد، اساساً حکم اعدام و قصاص را زیر سؤال برد. از اظهارات بیاد ماندنی وی در خردادماه 88، مصاحبه جالب وی با بی‌بی‌سی فارسی و ادعای تقلب در انتخابات بر این مبنا بود که مگر می‌شود مردم لرستان داماد خود و مردم آذربایجان فرزندشان را رها کرده و به موسوی رأی نداده باشند.

همچنین مهسا امرآبادی همسر مرادی باستانی نیز مدتی در بازداشت بوده اما پس از آزادی به فعالیت‌های قبلی خود ادامه می‌دهد.

پس از این جشن تولد، تعدادی از جوانان حزب مشارکت و کارگزاران نیز به منزل باستانی رفته‌اند که در میان این افراد، محمد مرعشی فرزند حسین مرعشی هم حضور داشته است.

مسعود باستانی از اعضای رسانه‌ای جریان فتنه و هوادار گروهک‌های چپ مارکسیستی است که وکیل وی اواخر هفته آینده از تأیید حکم محکومیت موکلش به 6 سال حبس تعزیری و 34 میلیون تومان جزای نقدی در شعبه 36 دادگاه تجدیدنظر استان تهران خبر داد.

/ 0 نظر / 3 بازدید