جناب بهاءالله شاهد ادعای خاتمی را از لندن فرستاد (خبر ویژه)

جناب بهاءالله شاهد ادعای خاتمی را از لندن فرستاد (خبر ویژه)

طنزنویس فراری روزنامه های زنجیره ای در گزارشی از عملکرد روزنامه «جامعه» اذعان کرد مدیران ارشد وزارت ارشاد از جمله معاون مطبوعاتی و مدیرکل مطبوعات و فعلی این وزارتخانه از این روزنامه حمایت می کردند. این اعتراف در حالی است که ابراهیم نبوی در گزارش خود ادعا می کرد روزنامه جامعه روزنامه خصوصی و غیردولتی- غیرحزبی بوده است!
نبوی در سایت جرس وابسته به بهاءالله مهاجرانی، فهرستی از همکاران روزنامه جامعه را که در اولین سال روی کار آمدن دولت اصلاحات با مدیر مسئولی جلایی پور و سردبیری ماشاءالله شمس الواعظین منتشر می شد، درج کرد. این فهرست طیفی از سلطنت طلبان، اعضای نهضت آزادی، روند جدایی ها، باند مهدی هاشمی و... را شامل می شود و جالب این که اغلب افراد یاد شده هم اکنون فراری اند و با رسانه های ضد انقلابی راه اندازی شده از سوی دولت های آمریکا و انگلیس و برخی دولت های اروپایی(رادیو فردا، صدای آمریکا، بی بی سی، روزنت، گویا نیوز و...) همکاری می کنند؛ از جمله: مسعود بهنود، نوشابه امیری، محسن سازگارا، ابراهیم یزدی، عبدالکریم سروش، اکبر گنجی، فرناز قاضی زاده(روز نت)، مهین گرجی(همکار رادیو فردا که سال گذشته طی تصادفی فوت کرد) و...
ابراهیم نبوی تاکید می کند: از حامیان روزنامه جامعه مرحوم احمد بورقانی]معاون مطبوعاتی مهاجرانی[ بود و احمد ستاری]از موسسان روزنامه همشهری در روزگار کرباسچی[ و عیسی سحرخیز]مدیرکل مطبوعات داخلی ارشاد[.
گفتنی است مهاجرانی در اولین روزهای انتشار روزنامه زنجیره ای جامعه به دفتر این روزنامه رفت که عکس او در حال نوشیدن قهوه روی صفحه اول این روزنامه درج شد. مهاجرانی سال ها بعد با تبرئه خود و انتقاد از مشی روزنامه جامعه تصریح کرد گردانندگان جامعه عناصر سلطنت طلب و مخالف انقلاب و برخی وابستگان نهضت آزادی را به کار گرفته بودند و تصور می کردند مانند یلتسین، باید گورباچف(خاتمی) را کنار بزنند و خود جانشین وی شوند. به گفته مهاجرانی آنها از فضای آزادی سوءاستفاده می کردند و زندان کفاره بدمستی بی حساب امثال شمس الواعظین بود.
درباره مواضع ژلاتینی و بی ثبات مهاجرانی همین بس که پس از یک دهه اکنون سایت وابسته به وی مجددا از همان روزنامه زنجیره ای ستایش می کند. البته به نظر می رسد ابراهیم نبوی این مطلب را به سفارش مهاجرانی نوشته تا وی را حامی روزنامه زرد سیاسی نشان داده و آن طرف آب بتوان این تبلیغات را به پوند و دلار چنج کرد! بالاخره زندگی در لندن و نیویورک و پاریس خرج دارد.
نبوی در نوشته خود و در شمار همکاران جامعه نامی از ن.ک کاریکاتوریست جویای نام اسم برده که هم اینک در خارج از کشور مجبور شده برای ادامه ارتزاق خود و به سفارش دشمنان دارای کینه از حضرت امام خمینی(ره) علیه آن حضرت کاریکاتور توهین آمیز بکشد.
حالا که همه این حضرات لنگه به لنگه آن طرف آب ماهیت خود را بیرون ریخته و برای ادامه ارتزاق مجبورند تن به هر نوع قلم فروشی بدهند اما باید به جناب خاتمی و اصلاح طلبان مدعی وفاداری به امام و اسلام و قانون اساسی به خاطر این همه دسته گل تبریک گفت. آقای خاتمی به تازگی هم ادعا کرده با محافل ضد انقلاب مرزبندی دارد و قائل به نظام و قانون اساسی است و نمی داند چرا اصلاح طلبان با محدودیت در عرصه سیاست مواجه می شوند حال آن که دلشان برای نظام و انقلاب می سوزد! آیا امثال خاتمی لااقل به خاطر میدان فراهم کردن برای ستون پنجم دشمن که بعدها از رسانه های رسمی استکبار سر درآوردند، لااقل یک عذرخواهی و ابراز شرمندگی بدهکار نیستند؟! محاکمه و مجازات که جای خود دارد.

/ 0 نظر / 3 بازدید