دعوت همسر تاج‌زاده برای ایجاد آشوب‌های مجازی

دعوت همسر تاج‌زاده برای ایجاد آشوب‌های مجازی

 

فخرالسادات محتشمی همسر مصطفی تاج‌زاده در مطلبی که در وبلاگ شخصی خود نوشته با لحنی آمرانه گفته است: الان زمانی است که علما باید آغوش باز کرده و حق آسیب دیدگان و معترضین را انذار داده و جبران کنند.

به گزارش فارس، فخرالسادات محتشمی، طی مطلبی که در سایت‌های فرقه سبز منتشر شده است ضمن دعوت از کاربران فضای مجازی برای ایجاد اغتشاشات سایبری برای علما و مراجع نیز تعیین تکلیف کرد.

بر اساس این گزارش فخرالسادات محتشمی همسر مصطفی تاج‌زاده نوشته است، اینک زمانی است که باید شبکه‌های اجتماعی و جمعیت‌هایی برای یاری زندانیان بی‌گناه و خانواده‌های مضطرّ آنان تشکیل شود تا دست طلب به سوی نامحرمان دراز نکنند. اینک زمانی است که باید علما آغوش به روی معترضین دردمند بگشایند و کسانی را که حق آنان را پایمال کرده‌اند تنبه و انذار دهند، باشد که به خود بیایند...

وی در این مطلب خود از یک سو مدعی شده که مردم نوع‌دوست ما درصدد حل گرفتاری زندانیان حوادث بعد از انتخابات بوده‌اند اما در فراز بعدی ادعای خود نوشته است بی‌اطلاعی مردم از مسائل و مشکلات زندانیان مانع یاری رساندن مردم به آسیب دیدگان شده است.

همسر تاج‌زاده در بیانی گستاخانه علمای حوزه و دانشگاه، اندیشمندان، هنرمندان و حقوقدانان را به عافیت‌طلبی و دنیاخواهی متهم کرده و مدعی شده هنوز خیلی‌ها زندانی هستند.چرا بزرگان و علمای حوزه و دانشگاه و اندیشمندان و هنرمندان و حقوقدانان به داد مظلومان نمی‌رسند. آیا دنیا این قدر ارزش دارد که بی‌تفاوت باشید؟

همسر تاج‌زاده در مطلب خود هیچ اشاره‌ای به طراحی‌های جریان فتنه، حزب مشارکت، سازمان مجاهدین انقلاب و رفتارهای ضدقانون و خودسرانه موسوی و کروبی و... که با لجاجت‌های خود باعث اغفال جوانان و به وجود آمدن حوادث تلخ و کشته و زخمی شدن ده‌ها نفر و وارد شدن خسارات هنگفت مالی و جانی به مردم و حیثیت نظام در داخل و خارج شد نکرده و یک طرفه به حمایت از محکومان حوادث اخیر پرداخته است.

/ 0 نظر / 4 بازدید