موج استعفا در سازمان منحله مجاهدین انقلاب

موج استعفا در سازمان منحله مجاهدین انقلاب

 

در حالی که برخی از منابع آگاه از زیرزمینی شده فعالیت های سازمان منحله مجاهدین انقلاب خبر می دهند،جدیدترین اخبار از کناره گیری برخی از اعضای استانی این تشکله منحله حکایت دارد.

به گزارش جوان ،این کناره گیری ها بنا به اتخاذ مواضعی از سوی این سازمان منحله و در تضاد با آرمان های نظام و انقلاب عنوان شده است.

در همین رابطه " ع. ت"، یکی از مسولان سازمان منحله مجاهدین انقلاب اسلامی دریکی از استانها از ‌ادامه فعالیت با این‌ سازمان کناره‌گیری‌‌ و استعفای خود را کتباً اعلام کرد ه است.

وی درمتن استعفاء نامه ی خود ضمن بیان آسیب های قدرت طلبی یاد آور شده است: " قدرت آنقدر نمی ارزد که متهم به قدرت طلبی شویم. درکم از شرایط موجود چنان است که تن به قانون دهم.... "

وی دراین نامه خطاب به دبیر کل سازمان مجاهدین ،ضمن تأکید بروفاداری خود به آرمان های امام راحل و نظام جمهوری‌اسلامی‌آورده‌ است که نه‌ من تمنای ‌دنیوی داشته‌ ودارم و نه جمهوری اسلامی و مردم عزیز شایسته آنند که امثال مرا در مقابل خویش ببینند .آنجا که ملت در تردید و دشمن تطمیع و غبار فراگیر شده و گمان ذبح اصول و حیثیت اسلام و نظام جمهوری اسلامی و شرافت ملت ایران در میان است مسلماً تکلیفم حضور در غبار نیست.طبق اخبار رسیده به خبرنگار جوان آنلاین موج استعفا در شاخه های استانی این تشکل که پس از انتخابات شروع شده بود پس از انحلال سازمان سرعت بیشتری به خود گرفته است.

/ 0 نظر / 3 بازدید