حزب الله لبنان : اسرائیل را در صورت تجاوز غافلگیر می کنیم

حزب الله لبنان : اسرائیل را در صورت تجاوز غافلگیر می کنیم

معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت، در صورت بروز هرگونه حمله احتمالی حزب الله رژیم صهیونیستی را غافلگیر خواهد کرد.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان در گفت وگو با روزنامه الشرق الاوسط اظهار داشت، از نظر حزب الله تهدیدات اسرائیل معنایی ندارد و ما هرگز در عملکرد خود تغییری ایجاد نخواهیم کرد.
وی افزود، حزب الله برای هرگونه اقدام غیرمنتظره آمادگی کامل دارد و افزایش توانمندی های نظامی حزب الله به حدی رسیده است که اسرائیل را غافلگیر خواهد کرد.
شیخ نعیم قاسم درباره تحریکات آمریکا و رژیم صهیونیستی نسبت به مسئله موشک های حزب الله گفت، اسرائیل به این جنجال های سیاسی نیاز دارد تا بر مشکلات داخلی خود سرپوش گذارد و آمریکا نیز با این رژیم همدستی می کند.
معاون دبیرکل حزب الله لبنان درباره فعالیت اخیر اسرائیلی ها در مرزهای لبنان و اسرائیل گفت، رژیم صهیونیستی در صدد ایجاد فرصتی برای غصب اراضی لبنان است و با این گونه اقدامات می خواهد نظرها را از تجاوزات هر روزه به حریم هوایی لبنان باز دارد.
گفتنی است ارتش رژیم صهیونیستی طی روزهای اخیر تحرکات نظامی خود را در مرزهای لبنان افزایش داده است.
در همین رابطه شنبه شب نیز نیروهای اسرائیلی خمپاره های منور را بر فراز منطقه عدیسه جنوبی شلیک کردند.
این اقدام ارتش اسرائیل باعث متشنج شدن اوضاع در مرزهای طرفین شد و ارتش لبنان و نیروهای یونیفیل به حالت آماده باش درآمدند.
تحرکات رژیم صهیونیستی باعث شد که ناآرامی هایی که در چند روز اخیر آغاز شده حالت حادتری به خود بگیرد چرا که مرز لبنان با فلسطین اشغالی طی روزهای اخیر شاهد ناآرامی های گسترده ای به خصوص در منطقه الوزانی و عباسیه بوده است.
روز جمعه صدها لبنانی مقیم منطقه عباسیه واقع در مرز جنوبی لبنان با فلسطین اشغالی سیم های خاردار ارتش رژیم صهیونیستی را از زمین های خود جمع کردند.
لبنانی ها پس از جمع آوری سیم های خاردار پرچم لبنان را در دروازه حدفاصل میان مرزهای لبنان با فلسطین اشغالی نصب کردند.
ارتش رژیم صهیونیستی به دنبال این اقدام تعدادی از یگان های زرهی و تانک های خود را در محل مستقر کرد و نیروهایش را به حال آماده باش درآورد.
واحدهای ارتش لبنان مستقر در محل نیز به حالت آماده باش کامل درآمده و آماده مقابله با هرگونه تجاوز دشمن شدند. این تحرکات و فعالیت های تحریک آمیز نظامی از سوی دشمن صهیونیستی در شرایطی صورت می گیرد که معاون وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اخیرا طی اظهاراتی اعلام کرده که برد بالای موشک های حزب الله و افزایش توانمندی این حزب مقامات رژیم صهیونیستی را به هراس انداخته است.

/ 0 نظر / 3 بازدید