ابعاد تازه پیوند فتنه سبز با گروهک تروریستی کومله (خبر ویژه)

ابعاد تازه پیوند فتنه سبز با گروهک تروریستی کومله (خبر ویژه)

به دنبال حمایت علنی سران فتنه سبز از تروریست های وابسته به گروهک های منافقین، پژاک و تندر، سرکرده گروهک ورشکسته و جنایتکار کومله در رسانه های عربی آفتابی شد و با فتنه سبز ابراز همبستگی کرد.
عبدالله مهتدی در گفت وگو با شبکه سعودی العربیه و دویچه وله از موضع اخیر موسوی و کروبی در حمایت از تروریست های اعدام شده قدردانی کرد و گفت احزاب و سازمان های مخالف باید به هم نزدیک شوند و اگر این طور نبود آن تظاهرات ها که در روز عاشورا به اوج خود رسید، نمی توانست اتفاق بیفتد. حوادث روز عاشورا محصول چه بود؟ اگر یک نوع اجماع بین گروهها و سازمانها و هم صدایی و همکاری وجود نداشت، پس چطور این چیزها اتفاق افتاد؟ من به وجود آمدن یک همکاری بزرگ سیاسی را ضروری می دانم و فکر می کنم حتی خشت های اولیه اش را هم بشود در خارج از کشور گذاشت؛ نه به عنوان بدیلی برای کنار زدن داخل بلکه به عنوان مکمل و موازی حرکت داخل. اصلا آن چیزی که ما رنج می بریم، فقدان سازمان سیاسی و فقدان رهبری سیاسی کافی و فقدان حرکت متمرکز است که بتواند به جنبش سمت و سو دهد.
وی موضع موسوی و کروبی علیه اعدام تروریست ها را «ناکافی اما گامی به جا و در مسیری درست» ارزیابی کرد.
گفتنی است گروهک تروریستی کومله در سال های آغازین و پرتنش اول انقلاب و سپس در طول دوران جنگ تحمیلی نقش بازوی ترور را برای سرویس جاسوسی آمریکا و سپس استخبارات رژیم عراق ایفا می کرد و حتی از کشتار شهروندان بی گناه کرد هم با وحشیانه ترین شیوه ها مضایقه نکرد. این گروهک به همراه گروهک های دموکرات و پژاک و برخی وابستگان افراطیون مدعی اصلاح طلبی، تلاش گسترده ای ترتیب داد تا با ارعاب و به زور تهدید به بمب گذاری و ترور شهرهای کردستان را به تعطیلی بکشاند اما با مقاومت مردم مواجه شد.
همزمان داریوش همایون وزیر اطلاعات صهیونیست رژیم پهلوی، گروهک فدائیان خلق و جبهه ملی، و گروهک ادوار تحکیم لقب نچسب پیشمرگ کرد! را به تروریست های مزدور سازمان های جاسوسی بیگانه اطلاق کردند که بی شباهت به لقب اهدایی موسوی به آشوبگران حرمت شکن در روز عاشورا (مردان خداجو!) نیست.

/ 0 نظر / 3 بازدید