روایت بروجردی از جرم جدید موسوی

روایت بروجردی از جرم جدید موسوی

 

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: "حمایت موسوی از معدومین و موضع گیری در جهت محکومیت دستگاه قضایی به خاطر محاکمه و مجازات کسانی که علیه مردم دست به اسلحه بردند تعجب برانگیز و تاسف بار است."

به گزارش شبکه ایران، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حمایت یکی از سران فتنه از معدومان گروهک تروریستی پژاک را حمایت از تروریسم و تاسف بار دانست.

علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: از 5 جنایت کار اعدام شده، 4 نفر عضو گروهک تروریستی پژاک و یک نفر هم وابسته به گروه سلطنت طلب عامل انفجار شیراز بود و همه آنها مستقیما در ماموریت‌های تروریستی نقش داشتند.

وی افزود: حمایت موسوی از معدومین و موضع گیری در جهت محکومیت دستگاه قضایی به خاطر محاکمه و مجازات کسانی که علیه مردم دست به اسلحه بردند تعجب برانگیز و تاسف بار است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تروریست در همه جای دنیا تعریف مشخص دارد و حمایت از این پدیده مذموم و ناپسند و غیر قابل قبول است.

به گزارش فارس، بروجردی افزود: با توجه به جنایت متعددی که گروهک پژاک انجام داده و دهها نفر از هموطنان ما را در نقاط مختلف به خصوص استان‌های مرزی غرب کشور به شهادت و صدها نفر نیز آسیب رساند، حمایت از آنها حمایت از تروریسم محسوب می‌شود.

وی بر همین اساس تاکید کرد که هیچ یک از آحاد ملت تحت هیچ عنوان حمایت از حمایت از ترویست را نمی‌پذیرد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان با اشاره به دادستان تهران در خصوص جرم جدید بودن حمایت کاندیدای شکست خورده در انتخابات دهم از تروریست‌های معدوم گفت: جرم کسانی که در داغدار کردن دهها خانواده ایرانی نقش داشتند بین است و اگر دست قضایی حمایت از این افراد را جرم می‌داند باید به این موضوع رسیدگی کند.

/ 0 نظر / 3 بازدید