مثل مجتبی واحدی بزدل نباشید

مثل مجتبی واحدی بزدل نباشید

 

"شما را به خدا اگر کسی کعبه آمالش آن طرف آب است، مرد و مردانه بگوید؛ نه بزدلانه مانند مجتبی واحدی شعار اصلاح‌طلبی و خط امامی و ایران ایران سردهد و بعد سر از آخور دشمنان آن شعارها در بیاورد."

به گزارش شبکه ایران، یک عضو حزب مشارکت از همکاری سردبیر سابق یکی از نشریات اصلاح‌طلب با تلویزیون دولتی آمریکا، به شدت انتقاد کرد.

"علی‌اصغر شفیعیان" در مطلبی که در وبلاگ شخصی خود منتشر کرده، با اشاره به حضور مجتبی واحدی، سردبیر سابق روزنامه آفتاب یزد در تلویزیون صدای آمریکا نوشته است: "یادم نمی‌رود که در رسانه‌های اصلاح‌طلب به این آقای مجتبی واحدی چقدر بها دادیم و مطرحش کردیم؛ به خدا هیچ تصور نمی کردم روزی در استودیوی تلویزیون صدای آمریکا و در کنار عوامل سیا بنشیند و پیش آنها درد دل کند."

شفیعیان اضافه کرده است: "بخشی قابل توجه از نیروهای اضلاح‌طلب بریده‌اند و به راحتی در دام دشمن می‌افتند. اینقدر دوستان نگویند که "دشمن" ساختگی است، یعنی آمریکا دلش برای سبزها سوخته و خواسته تریبون در اختیارشان قرار دهد؟! هر چند که واحدی با این کارش دیگر اصلاح طلب نیست، سبز بودنش هم تو مایه های علیرضا نوری زاده است."

عضو حزب مشارکت همچنین خطاب به فعالان مطبوعاتی اصلاح‌طلب گفته است: "شما را به خدا اگر کسی کعبه آمالش آن طرف آب است، مرد و مردانه بگوید؛ نه بزدلانه مانند مجتبی واحدی شعار اصلاح‌طلبی و خط امامی و ایران ایران سردهد و بعد سر از آخور دشمنان آن شعارها در بیاورد."

علی‌اصغر شفیعیان در پایان یادداشت خود هم با اشاره به "دورویی" مجتبی واحدی، تصریح کرده است: "واحدی اینقدر بزدل بود که تا وقتی سردبیر آفتاب یزد بود، با یک ادبیاتی حرف می زد و حالا که چند ماهی بیشتر از رفتنش به آمریکا نگذشته، کاملا ادبیاتش آنور آبی شده است. چرا اینگونه است؟ چرا آب فرنگ اینقدر زود به برخی آدم‎‌ها می سازد."

گفتنی است مجتبی واحدی، سردبیر سابق "آفتاب یزد" که از حدود یک‌سال پیش در لندن زندگی می‌کند، تا چندی قبل این روزنامه را از همان‌جا مدیریت و تحلیل های "بی بی سی" و "صدای آمریکا" را در آن منتشر می‌کرد تا اینکه با افشاگری معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد، مجبور به استعفا شد.

بعد از این استعفا، حضور واحدی در رسانه‌هایی نظیر "بی بی سی" و "صدای آمریکا" پررنگ‌تر شد و وی حضور و مصاحبه های خود با رسانه های ضد انقلابی را علنی کرد.

/ 0 نظر / 4 بازدید