باوجود سانسور شدید، تصاویر رقص اوباما و کلینتون منتشر شد

باوجود سانسور شدید، تصاویر رقص اوباما و کلینتون منتشر شد

مقامات امنیتی کاخ سفید با همکاری پنتاگون، تمام عکس های منتشر شده در صفحات شخصی حاضرین در این مهمانی را جمع آوری کردند، اما چند تصویری که منتشر شده، مقامات امریکایی را آماج انتقادهای داخلی و خارجی قرار داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، انتشار تصاویر رقص باراک اوباما و آقا و خانم کلینتون در یک شب نشینی در منطقه ییلاقی مارتا وینارد، خشم مردم امریکا، بویژه اهالی مینه سوتا و شهرهای درگیر بحران کشته شدن نوجوان سیاه پوست را برانگیخته است.

 

سایت دیلی میل نوشت: تصاویری که شرکت کنندگان از این جشن در اینستگرام های خود منتشر کرده اند، بعد از ساعتی پاک شده و از صفحات آنها جمع آوری شده است. با این حال، تعدادی از عکس ها در سایت های دیگر بازتاب یافته و اکنون اهالی فرگوسن خشمگین تر از قبل شده اند.

آنها می گویند، درست در زمانی که پلیس، بدون دلیل به یک نوجوان شلیک کرده و او را به قتل می رساند و ماموران امنیتی بطور وحشیانه، مردم معترض به برخورد پلیس را کتک می زنند، رئیس جمهوری که مدعی مبارزه با نژادپرستی است با دوستانش خوشگذرانی می کند.


هیچ خبرنگاری در این شب نشینی حضور نداشت، اما برخی از میهمانان عکس های شب نشینی را در صفحات شخصی خود منتشر کردند و ضمن تعریف از شادابی رئیس جمهور و هیلاری کلینتون، نوشتند که رئیس جمهور با تمامی موسیقی هایی که نواخته شد، رقصید.

خوشگذرانی اوباما

خوشگذرانی اوباما و کلینتون

خوشگذرانی اوباما

 
/ 0 نظر / 18 بازدید