انجام هرکاری برای خاموشی صدای عدالتخواهی

انجام هرکاری برای خاموشی صدای عدالتخواهی

 

شبکه ایران: مراسم استقبال از حجت الاسلام جهانشاهی، معروف به طلبه سیرجانی که روز جمعه گذشته و در حرم مطهر امام خمینی(ره) برگزار شد، با حاشیه هایی همراه بود.

این مراسم با استقبال گسترده دانشجویان از جهانشاهی و همراهان وی که مدت 4 روز را از جمکران به سمت تهران پیاده آمده بودند، روبرو شد.

همچنین ابراهیم حاتمی کیا، کارگردان برجسته کشورمان در این مراسم حضور داشته و چند دقیقه ای را با این روحانی عدالتخواه صحبت کرد.

اما برخی کارشکنی ها از سوی مدیریت حرم امام خمینی(ره) اعتراض حاضرین را برانگیخت.

حراست حرم برای جلوگیری از مراسم هرکاری را انجام دادند

نویسنده وبلاگ "شیعه سیاسی" که خود در مراسم استقبال از طلبه سیرجانی حضور داشته است، در این خصوص نوشته است: "حدود ساعت ۷ غروب"طلبه سیرجانی" به حرم رسید و با استقبال پر شور و محبت جوانان مواجه شد. ایشان هم بعد از آقای وحید جلیلی، سردبیر نشریه راه به سخنرانی پرداختند. بماند که در حین سخنرانی ایشان در گوشه ای از حرم که حتی روی زمین نشسته بودند و مزاحمتی برای مردم نداشتیم، حراست حرم مردمی را که میخواستند در این مراسم شرکت کنند متفرق می کردند..."

وی در ادامه می‌افزاید: مسوولین حرم با گستاخی تمام یک مداحی در حرم پخش کردند و تا آنجا که میتوانستند صدایش را بلند کردند که مبادا صدای "طلبه سیرجانی" به گوش مردم عادی برسد. برخی دیگر از مسولین حرم هرکاری که احتمال میدادند از ادامه مراسم جلوگیری شود، انجام دادند اما مثل همیشه "فإن حزب الله هم الغالبون" . . .

گفتنی است رفتار سید حسن خمینی که علاوه بر تولیت حرم امام(ره)، مسئولیت دفتر تنظیم و نشر آثار امام خمینی را نیز بر عهده دارد، طی ماه های گذشته با انتقاد دوستداران انقلاب قرار مواجه شده است.

وی اخیرا نیز در مراسمی که همه سران فتنه نیز حضور داشتند، شرکت کرد و با آنان دور یک میز نشست.

/ 0 نظر / 3 بازدید