"اتوبوس" و "مینی‌بوس" سوار نشویم!

"اتوبوس" و "مینی‌بوس" سوار نشویم!

 

سایت وزیر ارشاد دولت اصلاحات خواستار "تحریم وسایل حمل و نقل عمومی" از سوی اصلاح‌طلبان شده است.

به گزارش شبکه ایران، سایت‌های ضدانقلاب که به دنبال راهپیمایی‌های ده‌ها میلیونی مردم ایران در روز 9 دی ماه و 22 بهمن از انتشار اخبار پیرامون اغتشاش و ناآرامی بازمانده و دچار رکود شده‌اند، برای جذب مخاطب به انتشار مطالب جاالب و بامزه روی آوره‌اند.

در جدیدترین مورد آن، سایت جرس خواستار تحریم وسایل حمل و نقل عمومی شده‌اند!

این سایت‌ ضدانقلاب که توسط برخی همراهان دولت اصلاحات و به مدیریت وزیر ارشاد آقای خاتمی تاسیس شده، در مطلبی نوشته است: "در یازدهم و دوازدهم اردیبهشت ماه خطوط اتوبوس های شرکت واحد را در حمایت از کارگران و معلمان تحریم کنیم."

این سایت که به همراه دیگر محافل حامی میرحسین موسوی قشر ضعیف جامعه و کارگران را به علت دادن رای به دکتر احمدی نژاد "عوام کم شعور" جامعه نامیده اند، البته درباره علت و چرایی این خواسته خود توضیح نداده است. آنان حتی رای خود را باکیفیت تر از حامیان رئیس جمهور قلمداد کردند.

مدیران جرس در ادامه درخواست خود همچنین خواستار تحریم "تاکسی" و "مینی‌بوس" نیز شده اند.

سایت مهاجرانی پیش از این هم، با ارائه طرح ناکام "اسب تروا" برای آنچه "تصرف میدان آزادی در روز 22 بهمن" خوانده شد، خود را در معرض انتقادات گسترده آشوبگران قرار داد.

انتشار این نوع مطالب جالب که نتیجه سردرگمی رسانه های ضدانقلاب و ناکامی آنان در ادامه آشوب‌های سال گذشته دانسته می شود، موجب انبساط خاطر مخاطبان این سایت مخالف جمهوری اسلامی ایران شده است.

گفتنی است که تعدادی از سایت های حامی آقای موسوی که در ایام آشوب ها خیابانی، لحظه به لحظه "به روز" می شدند، این روزها با انتشار مطالب برخی خبرگزاری ها و یا تولید چند خبر بامزه سایت خود را سر پا نگه داشته اند.

/ 0 نظر / 3 بازدید