هشدار دانشجویان ایرانی به اوباما

هشدار دانشجویان ایرانی به اوباما
اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران نیز طی سخنانی مراتب اعتراض و خشم خود را نسبت به سکوت سازمان ملل اعلام کرده و خواستار تعطیلی این سازمان در تهران شدند.
در اعتراض به تهدیدات اتمی اخیر رئیس‌جمهور آمریکا، بسیج دانشجویی در اعتراض به سکوت جوامع بین‌المللی و سازمان ملل، تجمعی مقابل دفتر این سازمان در تهران برگزار کرده و خواستار تعطیلی دفتر این سازمان شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران در اعتراض به سکوت مجامع بین‌المللی نسبت به اظهارات اخیر باراک اوباما و جنایات غزه تجمعی را در مقابل ساختمان سازمان ملل در تهران برگزار کردند.

این تجمع‌کنندگان که شعار ”دانشجو بیدار است از آمریکا بیزار است“، ”انرژی هسته‌ای به جان ما بسته‌ای“ و ”مرگ بر آمریکا“ سر می‌دادند، پلاکاردهایی حمل می‌کردند که بر روی آن نوشته شده بود ”آمریکا، اوباما این آخرین پیام است دانشجوی مسلمان آماده قیام است“، ”تهدید اتمی آمریکا نشانه تشریفاتی بودن سازمان ملل است“، ”معنای تغییر در نزد اوباما مساوی است با تهدید اتمی کشورها“ و ”مورچه چیست که کله‌پاچه‌اش چه باشد“.

در این پلاکاردها هم‌چنین با اشاره به تهدید هسته‌ای آمریکا به اوباما هشدار داده شد که با دم شیر بازی نکند. تجمع‌کنندگان هم‌چنین پلاکاردی حمل می‌کردند که در آن جمله‌ای از مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه ”ما از سلطه پنجه‌های خونین استکبار به ملت‌ها به جان آمده‌ایم“ نوشته شده بود.

مسئول روابط عمومی بخش دانشجویی در این تجمع طی سخنانی با محکوم کردن سکوت مجامع بین‌المللی در این میان، خطاب به سازمان ملل گفت: ای سازمان ملل شما در مقابل کشته شدن هزاران هزار مردم افغانستان، عراق و فلسطین مدیون هستید.

این تجمع‌کنندگان هم‌چنین در شعارهای اعتراضی خود خطاب به سازمان ملل مطرح کردند سازمان صهیونیستی تعطیل باید گردد.

در ادامه هم‌چنین از اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران نیز طی سخنانی مراتب اعتراض و خشم خود را نسبت به سکوت سازمان ملل اعلام کرده و خواستار تعطیلی این سازمان در تهران شدند.
/ 0 نظر / 3 بازدید