ایران شجاع ترین کشور دنیا است

ایران شجاع ترین کشور دنیا است
جهان به کشوری نظیر ایران نیازمند است چرا که تنها کشوری در جهان است که مقابل اسرائیل ایستاده و این رژیم را اشغالگر معرفی کرده است .
"محمد بعلبکی" گفت: ایران شجاع ترین و تنها کشور دنیاست که در مقابل اسرائیل ایستاده است .   

به گزارش ایرنا از بیروت، رئیس اتحادیه روزنامه نگاران لبنان در دیدار با جمعی از خبرنگاران دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در بیروت گفت: جهان به کشوری نظیر ایران نیازمند است چرا که تنها کشوری در جهان است که مقابل اسرائیل ایستاده و این رژیم را اشغالگر معرفی کرده است .

وی با ابراز ناخرسندی از سیاست های ضد و نقیض کشورهای عربی درخصوص مساله فلسطین افزود: اعراب برای آزادسازی فلسطین تظاهرات های گسترده ای را برگزار می کنند و شعارهایی نیز بر ضد اسرائیل فریاد می زنند و سران عرب نیز ادعا می کردند ما می خواهیم اسرائیل را در دریا دفن کنیم پس حالا باید دید که چرا از انجام این کار بازمانده اند؟

محمد بعلبکی تصریح کرد: اسرائیل هدف از در اختیار داشتن کلاهک های هسته ای بی شمار را دفاع از خود عنوان می کند و کسی هم به آن اعتراضی نمی کند در صورتی که همه اعتراض ها معطوف به ایران شده است.

وی در طرح موضوع حمله احتمالی آمریکا به ایران گفت: هر نوع جنگی بر علیه ایران در درجه اول به ضرر اسرائیل خواهد بود و همچنین این جنگ تهدید بزرگی برای امنیت خاورمیانه محسوب می شود.

رئیس اتحادیه روزنامه نگاران لبنان به آغاز مجدد گفتگوهای صلح محمود عباس و اسراییل اشاره کرد و ادامه داد: شرط از سرگیری گفتگوی صلح فلسطین با اسرائیل متوقف شدن کامل شهرک سازی اسرائیل است و من معتقدم این رژیم خواهان تسلط کامل بر اراضی فلسطین است ؛ به همین خاطر حرم ابراهیمی را در فهرست آثار باستانی خود قرار داده است.

وی افزود: اسرائیل نمی خواهد حتی یک خانه فلسطینی در قدس شرقی باقی بماند و آمریکا نیز قادر به جلوگیری از این اقدام نژاد پرستانه اسرائیل نیست حتی شهردار قدس شرقی هم اعلام کرده برای ساختن پارک ، منازل فلسطینی ها را در این منطقه از بین خواهد برد.

وی در پایان نسبت به خطر گسستگی وحدت عراق و تقسیم عراق به دولت شیعه ، کرد و سنی توسط آمریکا و اسرائیل هشدار داد.
/ 0 نظر / 3 بازدید