آیت الله جوادی آملی: مثل کوه در برابر آمریکا می ایستیم

آیت الله جوادی آملی: مثل کوه در برابر آمریکا می ایستیم

آیت الله جوادی آملی در پاسخ تهدیدات پوچ اوباما رئیس جمهوری آمریکا، گفت: آمریکا بداند ملت ایران مانند سلسله جبال البرز مقاوم و پایدار است.
به گزارش ایرنا، آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید در دیدار اعضای شورای فرهنگ عمومی استان مازندران با وی گفت: در داخل مرزهای کشور ما باید با محبت با هم زندگی کنیم و در حوزه برون مرزی نیز ما باید مثل سلسله جبال البرز باشیم تا دشمن هوس و طمعی درباره سرزمین ما نکند.
آیت الله جوادی آملی با انتقاد از رئیس جمهوری آمریکا در خصوص تهدید اتمی جمهوری اسلامی ایران، گفت: اگر اوباما این ملت بزرگ را تهدید می کند باید بداند که آموزه های دینی و قرآنی به ما تاکید کرده است که باید مثل کوه در برابر تهدیدات دشمنان استوار باشیم.
وی با اشاره به فرازی ازسخنان رهبر معظم انقلاب گفت: اگر رهبر انقلاب فرمودند همت مضاعف بدین معناست که شما باید مثل کوه باشید.
استاد برجسته حوزه علمیه قم خطاب به آمریکا، گفت: سلسله جبال البرز برکات فراوانی دارد و کسی نمی تواند به جنگ کوه بیاید.
آیت الله جوادی آملی خواست تا همه با هم و باهمت مضاعف و کار مضاعف در جهت حل مشکلات برون مرزی و مشکلات داخلی تلاش کنند.
وی با اشاره به نامگذاری سال جاری به سال همت مضاعف و کار مضاعف، گفت: این شعار یک رهنمود قرآنی است که اگر ما از آیات قرآن درست بهره برداری کنیم همت ما مضاعف خواهد شد.
وی تاکید کرد: ما یکسری نیازهای داخلی و یکسری مسائل خارجی داریم و آنچه می تواند نیازهای داخلی ما را تامین کند و همچنین دشمنان ما را ناامید سازد همین همت و کار مضاعف است.

/ 0 نظر / 3 بازدید