مشخصات چند ازدواج تشکیلاتی در جریان فتنه

          جاسوسی کنید، مجوز پناهندگی می‌دهیم      اسامی برنج‌های وارداتی آلوده به فلز سرب       کریمی و مجیدی در لیست جدید قطبی، نکونام و شجاعی غایبان سرشناس      فدراسیون فوتبال پاسخ دایی را داد      حامی موسوی اعدام ریگی را محکوم کرد      جزئیات اهداف افراطیون قم از دیدار با رفسنجانی      توصیه شریعتمداری به هیئت موسس دانشگاه آزاد      واکنش عباسی به اظهارات شمخانی      متن کامل نامه ایران به آژانس       باهنر با اصلاح‌طلبان تنها می‌ماند یا به مرامنامه اصولگرایان متعهد؟             

 
مشخصات چند ازدواج تشکیلاتی در جریان فتنه

 

تعدادی از اعضای جبهه مشارکت و سازمان مجاهدین با هدف تسهیل مسیر دستیابی به اهداف تشکیلاتی با یکدیگر ازدواج کرده‌اند.

به گزارش شبکه ایران، این افراد که از فعالان جریان فتنه در آشوب های سال گذشته بوده اند، پیش از این در استان اراک و در پوشش کانون منحله فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد و خانه زنان آزاد اندیش فعالیت داشته اند.

برخی از این ازدواج های تشکیلاتی به شرح ذیل است:

الف) « م. م ب »( از تحریریه سایت «ج») با « م. الف» ( از فعالان فمنیستی)
ب) « م. ب» (از تحریریه سیاست «ج» که به علت نشر اکاذیب محکومیت کیفری و انفصال از شغل دارد) با « ف. ح» ( نویسنده وبلاگهای ...)
ج) « س. ف » (روزنامه نگار) با «پ س»
د) « م. الف » ( از فعالان فمینیستی) با « م. غ ص» نویسنده وبلاگ های ( ...)
ه) « د. ب » ( رئیس مشارکت شاخه اراک و مدیر مسئول هفته نامه «ع») با « ف. الف» (دبیر خانه زنان آزاد اندیش، روزنامه‌نگار و عضو شورای شهر «الف») ، نویسنده وبلاگ (...)
و) «ع. غ» با «ه. ب»، نویسنده وبلاگ
ز) «ع. م» (دبیر سابق کانون منحله فارغ التحصیلان) با «ت. م»

گفتنی است ازدواج تشکیلاتی برای نخستین بار از سوی گروهک منافقین پس از اعلام مبارزه مسلحانه علیه نظام جمهوری اسلامی صورت گرفت.

/ 0 نظر / 3 بازدید