رأی بدین، ثواب داره خدا از آقایی کمتون نکنه! (خبر ویژه)

رأی بدین، ثواب داره خدا از آقایی کمتون نکنه! (خبر ویژه)

نظرسنجی اوپن! مجله تایم درباره 200 نفر به بهانه ای تازه برای نمایش درماندگی عناصر افراطی و سرگردان در عرصه اینترنت تبدیل شد.
در این نظرسنجی که هر کاربری می تواند چند بار رأی دهد، اسامی 200 نفر از کشورهای مختلف و با شغل های گوناگون(اعم از خواننده، بازیگر سینما، تاجر، سیاستمدار و...) به نظرسنجی گذاشته شده و نام میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و شیرین عبادی هم در میان اسامی دیده می شود. عناصر افراطی سرخورده برای درآمدن از بیکاری و روحیه دادن به یکدیگر خواستار رأی به موسوی شدند اما ظاهرا با وجود رأی دادن های چندده باره، فعلا خواننده مبتذل و ضد اخلاقی آمریکایی به نام لیدی گاگا از دیگران پیشی گرفته است!
آنچه در این میان جالب است پیغام هایی است که برخی کاربران طیف یاد شده در سایت هایی نظیر فیس بوک، بالاترین، دنباله و فرندفید گذاشته اند:
¤ راستی رأی دادن به روشنفکرترین زن مسلمان اولین و آخرین را فراموش نکنید. به شیرین عبادی هم رأی بدین، خدا از آقایی کمتون نکنه. ثواب داره!
¤ مرسی از راهنمایی. الان رفتم به لیدی گاگا رأی دادم.
¤ من به شاهرخ خان]بازیگر هندی[ رأی دادم که بیاد بالای میرحسین.
¤ سؤال سختیه واقعن. به شخصه حالم از این دختره به هم می خوره اما گمون می کنم که در مقیاس جهانی لیدی گاگا از میرحسین موثرتره.
¤ نشه مثل نظرسنجی های قبلی! نظرسنجی که بشه چند بار رأی داد ارزش نداره زیاد.
¤ آقا خبری از کروبی نیست؟
¤ شیرین عبادی=82 معمر قذافی=83 من نمی دونم کی به قذافی رأی می ده ولی خیلی مسخره یک برنده جایزه صلح نوبل فقط یکی بالاتر از قذافی باشه.
¤ منم به لیدی گاگا رأی دادم!
¤ شخصیت های اول هنرمندا هستن. با رأی دادن به موسوی شخصیتش را پایین می آوریم.
¤ یک سؤال! فرض کنیم موسوی شد نفر اول این لیست! لیستی که لیدی گاگا فعلا سردمدارش هست و شاهرخ خان رقیب موسوی!! چه فایده ای داره اونوقت که این همه ما توی همه سایت ها تبلیغ این رأی را می کنیم؟ دلخوشکنک خودمون اگر باشه که هیچ، اما اگر می خواهید بگید دنیا ببینند که...
خوب آخه رأی گیری که یک نفر 100 بار بتونه رأی بده، رأی گیری که لیدی گاگا رقیب موسوی باشه، رأی گیری که علمی هم نیست، چه ارزشی داره آخه؟
¤ یکی از مزخرفترین لینک های بالاترین که تا به حال دیدم، بی خیال بابا، جنبش سبزها، بیش از این سوژه خنده دست کیهان شریعتمداری ندین.
¤ لیدی گاگا رو عشق است من بهش رأی دادم. موسوی چی داره که بهش رأی بدم.

/ 0 نظر / 4 بازدید