تردید خاتمی برای حضور در نماز‏جمعه 14خرداد

تردید خاتمی برای حضور در نماز‏جمعه 14خرداد

 

دوستان خاتمی به وی توصیه کرده‌اند از حضور در مراسم نماز جمعه 14 خرداد خودداری کند چرا که شرکت وی در این مراسم، به احتمال زیاد با اعتراضات شدید مردمی همانند آنچه در 22 بهمن رخ داد، روبرو خواهد شد.

به گزارش شبکه ایران، عملکرد سران اصلاحات پس از انتخابات ریاست جمهوری و اقدامات نامناسب و ساختار شکنانه‌ای که از سوی این طیف سیاسی صورت گرفته، هنوز دامنگیر آن‌هاست.

روزنامه رسالت براساس گزارش‌های موثق تصریح کرد: خاتمی اخیراً از برخی نزدیکان خود در بنیاد باران خواسته است که ارزیابی کاملی از دیدگاه مردم نسبت به حضور وی در مراسم سالگرد رحلت حضرت امام خمینی(ره) به عمل آورند.

اخبار رسیده از اطرافیان خاتمی، حاکی از این است که نتیجه این ارزیابی چندان برای این شخصیت اصلاح‌طلبان مثبت نیست و مردم علاقه‌مند به نظام و امام، از رفتار ساختارشکنانه مجموعه اصلاح‌طلبان و به ویژه مواضع نامعقول موسوی، کروبی و در مرحله نازل‌تری نسبت به خاتمی همچنان خشمگین‌اند.

دوستان خاتمی به وی توصیه کرده‌اند از حضور در این مراسم خودداری کند چرا که شرکت وی در نماز جمعه 14خرداد و بزرگداشت سالگرد رحلت حضرت امام خمینی(ره)، به احتمال زیاد با اعتراضات شدید مردمی همانند آنچه در 22 بهمن رخ داد، روبرو خواهد شد.

این گزارش باعث بروز نگرانی برای شخص خاتمی شده چرا که عدم شرکت وی در این مراسم، با تحلیل‌های متفاوتی همراه، و در صورت شرکت در این مراسم نیز با مردم خشمگین مواجه خواهد شد.

خاتمی گرچه در محافل خصوصی، نسبت به اظهارات و مواضع میرحسین اعتراضات شدیدی داشته اما به خاطر سکوت خود در برابر رفتارهای زشت و ساختارشکنانه هواداران اصلاحات سکوت کرده و موضع‌گیری صریحی در برابر ظلم بزرگ کروبی و مسیرحسین به نظام در وارد آوردن تهمت تقلب در انتخابات، به عمل نیاورده است.

 

/ 0 نظر / 3 بازدید