نصب هزاران پوستر "اولمرت تحت تعقیب" بر دیوارهای تل‌آویو + عکس

نصب هزاران پوستر "اولمرت تحت تعقیب" بر دیوارهای تل‌آویو + عکس

 

هزاران پوستر که روی آنها تصاویر نخست‌وزیر سابق رژیم صهیونیستی همراه با عنوان "تحت تعقیب" (Wanted) دیده می‌شود، در خیابان‌های پایتخت این رژیم پخش شده است.

به گزارش شبکه ایران به نقل از روزنامه صهیونیستی هاآرتص، پلیس رژیم صهیونیستی اعلام کرد: تحقیقات به منظور یافتن عاملان نصب پوسترهای "اولمرت تحت تعقیب" که در معابر عمومی شهرهای تل‌آویو و بیت‌المقدس صورت گرفته، آغاز شده است.
در این پوسترها روی تصاویر اولمرت، عنوان "تحت تعقیب" (Wanted) دیده می‌شود اما به اتهامات وی اشار‌ه‌ای نشده است.

به نظر می‌رسد الصاق این پوسترها، اشاره‌ای به پرونده فساد مالی و رسوایی اولمرت باشد که در هفته گذشته دوباره به جریان افتاده بود.

نخست‌وزیر سابق رژیم صهیونیستی هفته گذشته در دادگاهی حضور یافته بود که در آن به اخذ رشوه در زمان تصدی شهرداری در بیت‌المقدس متهم شده است.

اولمرت دخالت در این پرونده را انکار کرده است اما پلیس این رژیم، "یوری لپولیانسکی" معاون سابق وی و دست راست او به عنوان شهردار بیت‌المقدس را دستگیر کرده است.

آنچه که نشان می‌دهد هدف عاملان نصب این پوسترها، موضوعی فراتر از رسوایی مالی اولمرت باشد، این مسئله است که در برخی از پوسترهای نصب شده، تصویر "ایهود باراک" وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز دیده می‌شود که در زمان تصدی اولمرت به عنوان نخست‌وزیر، تلاش ویژه‌ای در کشتار مردم غزه در جریان جنگ 22 روزه داشته است.

با این حال به نظر می‌رسد که نخست‌وزیر پیشین رژیم صهیونیستی که هفته گذشته برای تعطیلات به اروپا سفر کرده بود و به ناچار با درخواست مقامات قضایی رژیم صهونیستی به تل آویو بازگشته است، پس از ورود به اسراییل با مناظر چندان خوشایندی روبرو نشده باشد.

ایهود اولمرت به همراه تزیپی لیونی وزیر امور خارجه سابق رژیم صهیونیستی و ایهود باراک وزیر جنگ پیشین و فعلی این رژیم، در بین جامعه یهودیان رژیم صهیونیستی به عنوان مسببان شکست این رژیم از حزب‌الله لبنان در جنگ 33 روزه و شکست از حماس در جنگ 22 روزه شناخته می‌شوند.

/ 0 نظر / 3 بازدید