این قایق‌ها توان ایجاد شکاف 7 متری در ناوهای آمریکایی را دارند

شبکه 10 رژیم صهیونیستی:
این قایق‌ها توان ایجاد شکاف 7 متری در ناوهای آمریکایی را دارند
شبکه 10 رژیم صهیونیستی برای تأکید بر اهمیت راهبردی منطقه تنگه هرمز اعلام کرد: بیش از 40 درصد از صادرات نفت جهان از این تنگه انجام می‌گیرد؛ بنابراین، برگزاری رزمایش نظامی در این منطقه، بیانگر نیت ایران برای بستن ورودی خلیج فارس در صورت حمله نظامی و پیام آن نیز خطاب به آمریکا و اسراییل است/این شبکه با پخش گزارشی از «رزمایش پیامبر اعظم 5» این پیام را به مخاطبان خود انتقال داد که ایران برای هر نوع احتمالی آماده است.

شبکه 10 رژیم صهیونیستی با پخش گزارشی از «رزمایش پیامبر اعظم 5»، آن هم پس از چندین روز از برگزاری رزمایش یاد شده، این پیام را به مخاطبان خود انتقال داد که ایران برای هر نوع احتمالی آماده است.

به گزارش «تابناک»، این شبکه تلویزیونی، بخشی از جمله خبرنگار شبکه «العالم در آب‌‌های خلیج فارس که پس زمینه آن، عملیات نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود، با صدای عربی و زیرنویس عبری پخش کرد که در آن خبرنگار اعلام نمود: «پیام آشکار رزمایش این است که ایران برای هر نوع احتمالی آماده است.»

شبکه 10 که به زبان عبری برای سرزمین‌های اشغالی برنامه پخش می‌کند؛ همچنین در بخشی از این گزارش مصاحبه کاظم جلالی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با خبرنگار العالم را پخش کرد که می‌گوید: این پیامی آشکار به آمریکا درباره هرگونه تلاش برای خدشه وارد کردن به امنیت ایران است و همچنین به سران رژیم صهیونیستی اعلام می‌کنیم که مبادا به فکر ایجاد مزاحمت برای ایران باشند که در آن صورت، واکنش ایران بزرگتر از آن خواهد بود که تصور و تحمل کنند.

شبکه 10 رژیم اشغالگر قدس، تلاش کرد این گونه القا نماید که العالم، سخنگوی رسمی جمهوری اسلامی ایران است.

این گزارش، بخشی از رزمایش را که در آن نیروهای سپاه پاسداران با صدها قایق تندرو و قایق‌های کوچک کنترل از راه دور به یک ناو بزرگ متخاصم فرضی حمله می‌کنند، به نمایش گذاشت و اعلام کرد که این قایق‌های کوچک با شلیک موشک، می‌توانند شکافی 7 متری در بدنه کشتی دشمن ـ که قطعا متعلق به آمریکاست ـ ایجاد کنند.

بنا بر این گزارش، شبکه 10 رژیم صهیونیستی در ادامه اعلام کرد: رزمایش پیامبر اعظم 5، دو هدف را دنبال می‌کرد که یکی نمایش قدرت نظامی ایران و دیگری به تصویر کشیدن توان ایران در بستن تنگه هرمز و قطع صادرات نفت است.

در بخش دیگری از این گزارش، برای مستند نشان دادن اهداف یاد شده خود بخش‌هایی گزینشی از اظهارات رضا تنگسیری، سخنگوی رزمایش را در جمع خبرنگاران با زیرنویس عبری پخش کرد که وی در آن گفته بود: در نخستین روز از رزمایش، شمار بسیاری از شناورها و قایق‌های جنگی، بخشی از قدرت نیروی دریایی سپاه پاسداران را به نمایش گذاشتند. همچنین در این رزمایش، شناورهای گوناگون ساخت داخل را به کار گرفته‌ایم.

در ادامه گزارش، شبکه 10 رژیم صهیونیستی برای تأکید بر اهمیت راهبردی منطقه تنگه هرمز اعلام کرد: بیش از 40 درصد از صادرات نفت جهان از این تنگه انجام می‌گیرد؛ بنابراین، برگزاری رزمایش نظامی در این منطقه، بیانگر نیت ایران برای بستن ورودی خلیج فارس در صورت حمله نظامی و پیام آن نیز خطاب به آمریکا و اسراییل است.

نظرات بینندگان:
کجای این برنامه تلویزیونی در مورد شکاف 7 متری ناوهای آمریکایی صحبت کرده؟؟
مرگ بر آمریکا
مرگ بر اسراییل
عجب دنیا یی است بلبشو خدا به خیر بگذراند
خب پس چی فکر کردن ؟!!
آخه یه موقع هست که ما با هم دشمنیم و یکی تو میگی و یکی ما ، یه لقد تو میزنی و یه چک ما ، ولی یه موقع هم هست که دیگه تو میخوای بیای و بیخ خر ما رو بگیری !
خب طبیعیه که ما هم شیکمت رو سفره کنیم !
گفت چون من نباشم دنیا نباشد !
ما مدعی نیستیم که قوی ترینیم در جهان ولی همه دنیا اینو بدونن که اگه قرار باشه ما غرق شیم ، اول از همه اسرائیل رو هم با خودمون میکشیم پائین و بعد از اون هم هیچ کس در امان نیست !
همین که ترس در دل دشمنان اسلام و ایران ایجاد کردیم قدم بزرگی است.
ما هستیم تا اخر
راه شهدا راه ماست
خیلی جالب بود اخبار ایران همیشه از توانمندی برای مردم صحبت می کنه اما مطمئن باشید که امریکائیها بی برنامه کاری نمی کنند من بار ها گفتم دشمن رو دست کم نگیرید.
حالا زیرنویس عبریش عین جملات مصاحبه شوندگان ایرانی بوده ؟
اسرائیلی ها خیس کردن .
در مورد هر جنگی بهتر است بعد از اتمام یا حداقل در حین انجام آن صحبت کرد. اینجوری بهتره.
مرگ بر نظام سلطه.فعلآ اولشه........
/ 0 نظر / 4 بازدید