حزب فرانسوی: زمینه‏سازی اوباما برای حمله

  1. حزب فرانسوی: زمینه‏سازی اوباما برای حمله
به گزارش خبرگزاری اهل‏بیت(ع) ـ ابنا ـ به دنبال برگزاری کنفرانس واشنگتن، حزب ضد صهیونیستی اروپا با صدور بیانیه‏ای این نشست را تبلیغاتی قلمداد کرد.
حزب ضد صهیونیستی اروپا با صدور بیانیه‏ای هدف آمریکا از برگزاری کنفرانس واشنگتن را "کسب پرستیژ" و زمینه‏سازی برای گسترش نظامی‏گری در منطقه توصیف کرد.

به گزارش خبرگزاری اهل‏بیت(ع) ـ ابنا ـ به دنبال برگزاری کنفرانس واشنگتن، حزب ضد صهیونیستی اروپا با صدور بیانیه‏ای این نشست را تبلیغاتی قلمداد کرد.

در بیانیه این حزب آمده است: «اوباما قصد داشت با تشبیه این کنفرانس به کنفرانس سان فرانسیسکو در سال ۱۹۴۵ میلادی که باعث تشکیل سازمان ملل متحد گردید، برای خود پرستیژ کسب نماید».

این بیانیه با اشاره به عدم حضور برخی از کشورهای خاورمیانه از جمله ایران و سوریه در این نشست آن را زمینه‏ای برای گسترش نظامی‏گری در منطقه توصیف کرد و عنوان نمود: «ابداع واژه "تروریسم هسته‏ای "همان نقشی را که واژه تسلیحات کشتار جمعی برای دولت بوش در حمله به عراق و افغانستان را داشت برای دولت اوباما بدنبال خواهد داشت».

این حزب هدف این نشست را زمینه‏سازی تبلیغاتی روانی برای هرگونه تجاوز احتمالی به ایران و در حقیقت حمله به همه کشورهای مخالف تحمیل رژیم صهیونیستی و اسراییل غاضب ارزیابی کرده است و از سیاست‏های مداخله‏جویانه دولت سارکوزی و فرانسه در همراهی با هرگونه درگیری که به منافع فرانسه ارتباطی ندارد انتقاد کرده است.

شایان ذکر است که حزب ضد صهیونیستی اروپا با عضویت تعدادی از شخصیت‏های علمی و فرهنگی اروپا ـ از جمله تعدادی از شیعیان فرانسه ـ در پاریس اعلام موجودیت کرده و فعالیت می‏کند.
/ 0 نظر / 3 بازدید