بحران فساد اخلاقی در رژیم ‌صهیونیستی

 

یک روزنامه صهیونیستی از گسترش فساد اخلاقی در تل‌آویو، مرکز رژیم صهیونیستی خبر داد و اعلام کرد که دختران 15 تا 17 ساله نیز دچار این بحران شده‌اند.

به گزارش فارس، یک مرکز مطالعاتی فلسطینی به نقل از روزنامه صهیونیستی "یدیعوت آحارونوت " نوشت: دختران 15ساله اسرائیلی برای فروش.

این پایگاه مطالعاتی فلسطینی نوشت: با این تیتر، روزنامه آحارونوت اعلام کرد که جدیدترین تحقیقات پلیس اسرائیل نشان می‌دهد که تجاوز جنسی به دختران نابالغ رسیده است.

بنا بر این گزارش، پلیس رژیم صهیونیستی "شای اربیب " جوان 23 ساله صهیونیستی را زمانی بازداشت کرد که در اتاق محل زندگی او 9 دختر 15 تا 17 ساله حضور داشتند و وی از آنان برای سوءاستفاده‌های جنسی بهره می‌برده است.

این روزنامه صهیونیستی در ادامه گزارش خود آورده است که طبق اطلاعات به دست آمده پلیس، این جوان صهیونیست برای امرار معاش خود از دخترانی استفاده می‌کند که دارای مشکلات خانوادگی یا آموزشی هستند و اغلب آنان خانه‌های خود را ترک کرده‌اند و زیر نظر این جوان به خودفروشی روی می‌آورند.

آحارونوت با بیان اینکه این جوان با این تعداد از دختران جوان، درآمد اقتصادی خوبی کسب کرده است، تاکید کرد که این دختران بدون اجبار این جوان و با تمایل خود در این کار فعالیت می‌کنند.

بنا بر این گزارش، این جوان صهیونیست هم‌اکنون بازداشت شده است و برای محاکمه به دادگاه ارجاع خواهد شد.

/ 0 نظر / 4 بازدید