عددی نیستیم که جمهوری اسلامی ما را به حساب آورد (خبر ویژه)

عددی نیستیم که جمهوری اسلامی ما را به حساب آورد (خبر ویژه)

دو تن از عناصر ضدانقلاب تصریح کردند جمهوری اسلامی موقعیت برتر را دارد و به همین دلیل مذاکره با اپوزیسیون را بی معنا می داند.
جمشید اسدی از عناصر سلطنت طلب فراری به گویانیوز گفت: رهبر جمهوری اسلامی هرگز با مخالفان سازش نکرده است. جمهوری اسلامی قدرت فرادست را دارد و نیازی به سازش و مصالحه نمی بیند. آنها موضع سرسختانه ای دارند. این طرف هم اپوزیسیون فاقد رهبر است.
وی همچنین اظهار داشت: در عین پشتیبانی از چهره های مقاومت آقایان موسوی و کروبی، انتقاد و گله ای تند اما دوستانه هم از ایشان به ویژه نسبت به آقای موسوی دارم. انتقادم به خرافه نادرستی است که توسط ایشان در دهان ها افتاد و متاسفانه بسیار گشت. این خرافه که در جنبش سبز هر کس برای خودش رهبر است.
این سلطنت طلب، با اشاره به بی مایگی اپوزیسیون در 22بهمن گفت: حضور کم در 22بهمن و چهارشنبه سوری مایه نگرانی است زیرا اپوزیسیون برنامه مشخصی ندارد.
عزت سحابی از وابستگان به گروهک های ملی- مذهبی هم در گفت وگو با رادیو زمانه اظهار داشت: امکان مذاکره با مقامات وجود ندارد. آنها ما را راه نمی دهند. عیبی ندارد موسوی و خاتمی و کروبی مذاکره کنند اما طرف مقابل آنها را قبول ندارد. مقامات معتقدند، اصلا بحرانی وجود ندارد.
وی در عین حال امید خود را برخی افراد در داخل نظام دانست و گفت: امید ما به اصولگرایان داخل حکومت است و مشورت هایی که می دهند.

/ 0 نظر / 3 بازدید