جرس: اغتشاش که نمی‌کنید، لااقل شعر بگویید!

جرس: اغتشاش که نمی‌کنید، لااقل شعر بگویید!

 

شبکه ایران- سایت حامیان خارج نشین میرحسین موسوی که بعد از حضور ده‌ها میلیونی مردم در روز 22 بهمن و پایان ناآرامی ها، با مشکل تولید اخبار روبرو شده است به طوری که برای جذب مخاطب دست انتشار اخبار عجیب و در عین حال جالبی زده است.

سایت جنبش راه سبز "جرس" که توسط مهاجرانی، وزیر ارشاد دولت اصلاحات و محسن کدیور راه‌اندازی شده، اخیرا کوشیده است تا با انتشار "شعر"های متعدد مانع از کاهش بیشتر تولیدات خود شود و بتواند فضای احساسی سابق را احیا کند.

سایت وزیر ارشاد دولت اصلاحات با ارسال ایمیل‌هایی به مخاطبانش، از آن‌ها خواسته است تا برای به روز نگه داشتن سایت، شعر بنویسند و به جرس ارسال کنند. این روند روز به روز چشمگیرتر می شود.

گفتنی است که تعدادی از سایت‌های حامی میرحسین موسوی که در ایام آشوب های خیابانی، لحظه به لحظه "به روز" می شدند، اینک فعالیت برخی از آن ها متوقف و برخی نیز چند روز یکبار هم به روز نمی شوند. سایت های فعال تر (نظیر بی بی سی، رادیو فردا، بالاترین، روزنت، گویانیوز، دویچه وله، جرس، ایران گلوبال، اخبار روز، کلمه و...) هم به سختی و با انتشار مطالب برخی خبرگزاری ها و یا تولید چند خبر جالب، سعی در جذب مخاطب دارند.

/ 0 نظر / 3 بازدید