سازمان مجاهدین تهدید کرد

سازمان مجاهدین تهدید کرد

 

طی چند روز اخیر اعضای مؤثر این گروه بر میرحسین برای اتخاذ مواضع تندتر فشار آورده‌اند و تهدید کرده‌اند که در صورت سکوت در برابر وی خواهند ایستاد.

به گزارش شبکه ایران، در پی شکست فتنه اخیر و ریزش بسیاری از حامیان سران فتنه، سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی، از میرحسین موسوی خواسته است تا مواضع تندتری اتخاذ کند.

پس از آنکه اختلافات درونی سران اصلاح‌طلب باعث عقب‌نشینی اکثر آنان از حمایت موسوی شد، میرحسین نیز اخیراً تا حدودی مواضعش را معطوف ساخته و به گفتمان عقلانی و محکمه پسند نزدیک‌تر کرده است.

به گزارش جوان، این موضوع موجب شده است تا طراحان اتاق فتنه مجاهدین سر در گم شده و آنان به مرگ سیاسی نزدیک‌تر شوند. به همین خاطر طی چند روز اخیر اعضای مؤثر این گروه بر میرحسین برای اتخاذ مواضع تندتر فشار آورده‌اند و تهدید کرده‌اند که در صورت سکوت در برابر وی خواهند ایستاد.

سازمان مجاهدین انقلاب که اعضای اصلی آن نظیر بهزاد نبوی و مصطفی تاجزاده به خاطر مشارکت در کودتای مخملی سال گذشته در زندان به سر می‌ برند، این روزها عملا منحل شده و تنها هر چند روز یکبار با صدور بیانیه ای تلاش می‌‌کند فرقه سبز را احیا کند.

گفتنی است چندی پیش کمیسیون ماده 10 احزاب درخواست انحلال سازمان مجاهدین و مشارکت را به خاطر قانون شکنی هایشان به دادگاه ارائه داده بود.

/ 0 نظر / 3 بازدید