از "راه من جداست" تا "قرائت رحمانی از اسلام"

از "راه من جداست" تا "قرائت رحمانی از اسلام"

 

میرحسین موسوی که پیش از انتخابات، راه "نهضت آزادی" را به دلیل عقاید انحرافی از خود جدا دانسته بود، در دیدار اخیر خود با اعضای این گروه، از قرائت رحمانی که تمامی عقاید را دربر می‌گیرد، سخن گفت.به گزارش شبکه ایران، یکی از بلاگرهای ایرانی دست به انتشار سخنان و مواضع میرحسین موسوی و مهدی کروبی در جریان تبلیغات انتخابات سال گذشته ریاست جمهوری و تناقض‌های آن سخنان با رفتارهای اخیر این افراد زده است.

وبلاگ "یک سال پیش؛ همین روزها" مدتی است که آغاز به کار کرده و به انتشار سخنان آقایان موسوی و کروبی در تبلیغات انتخاباتی خود می‌پردازد.

در جدیدترین مطلب این وبلاگ، به موضع آقای موسوی درباره گروه "نهضت آزادی" اشاره شده است. میرحسین موسوی سال گذشته در واکنش به برخی اخبار مبنی بر ارتباط او با اعضای نهضت آزادی، گفت: "به خاطر برخی نظریات آنها که نهضت آزادی در خصوص ولایت فقیه دارند از همان اول راه من با آنها جدا بوده و اخباری که در خصوص دیدار من با نهضت آزادی و جبهه ملی مطرح شده است، واقعیت ندارد."

البته آقای موسوی پس از اعلام نتایج انتخابات، رویه دیگری را در پیش گرفت و در رویکردی متناقض با سخنان پیشین خود، همراهی گسترده‌ای را با نهضت آزادی انجام داد. او چند هفته پیش نیز علنا به دیدار اعضای این گروه رفت و آن‌ها همراهان خود در راه مبارزه خواند. وی همچنین از "قرائت رحمانی از اسلام" صحبت کرد که همه افراد و گروه‌ها را - حتی با عقاید الحادی و انحرافی- دربر می‌گیرد.

گفتنی است تناقضات موجود در اعمال و رفتار میرحسین موسوی و مهدی کروبی، قبل و بعد از انتخابات سال گذشته ریاست جمهوری مساله‌ای بوده که هیچگاه از سوی این افراد پاسخ داده نشده است.

/ 0 نظر / 3 بازدید