سایت حامی موسوی:باید قبول‌کرد که احمدی‌نژاد میلیون‌ها رای آورده است

سایت حامی موسوی:باید قبول‌کرد که احمدی‌نژاد میلیون‌ها رای آورده است

 

یک سایت وهابی که به سه زبان فارسی ،انگلیسی و عربی و با تفکرات تکفیری از خارج از مرزهای ایران هدایت می شود و از جنبش سبز اعلام حمایت کرده است طی یادداشتی نوشت باید قبول کرد که احمدی نژاد میلیون ها رای آورده است.

به گزارش زاهدان پرس، این سایت وهابی که اخبار و تحلیل های وهابیون را در سه کشور ایران ،تاجیکستان و افغانستان پی گیری و سیاست تکفیر شیعه را دنبال می کند،بعد از مدت ها که مانند کاندیداهای معترض معتقد به تقلب در انتخابات ریاست جمهوری ایران بود در این یادداشت ضمن انتقاد از سیستم رای گیری ایران درباره ریاست جمهوری که رای همه افراد از چوپان گرفته تا یک اقتصادان برابر است!، افزود:" باید قبول کنیم که احمدی نژاد میلیون ها رای آورده است."

این سایت همچنین ضمن توهین به کسانی که به احمدی نژاد رای داده اند افزود : ایران همه‫اش سبز نیست و جامعه‫ی ما در این سه دهه‫ی اخیر با سرعتی بسیار تند بسوی عقب‫ماندگی فکری و ریزش دیوار فرهنگی و رشد بدعتگرائی و خرافات پرستی در حرکت است.

وی در ادامه توهین به رای دهندگان به آقای احمدی نژاد افزود: در ایران حداقل چند ملیون تندرو با چشمان پر از کینه و حقد و نفرت و با باورهای مذهب هرهری صفوییت و با بافت شخصیتی سرخ و خون ریزی وجود دارد که با احساسات خود مصالح کلی کشور را به مخاطره انداخته‫اند.

این سایت وهابی ضد شیعی که چندی قبل به سران فتنه پیشنهاد راندازی یک شبکه ماهواره ای برای انزاوای دولت احمدی نژاد را داده بود اینبار به جنبش سبز پیشنهاد داد که به واقعیات جامعه بیشتر نگاه کند و تنگ نظر نباشد.

این سایت وهابی که بوسیله دلارهای نفتی بعضی از کشورهای عربی حمایت می شود همچنی ضمن تمجید از آمریکا به عنوان یک کشوری که توانسته با حسن تدبیر 50 ایالت را با مهار "اتحاد" و همبستگی بهم بچسباند در مواضعی همانند اصلاح طلبان سیاست خارجه احمدی نژاد را سیاستی برخلاف مصالح ملی کشور دانست که منتهی به جنگ و تجزیه ایران خواهد شد.

این سایت که پیش از این نیز از آشوبگران خیابانی به عنوان فرزندان انقلاب نام برده بود و از انقلاب مخملی در ایران به عنوان یک سنت پسندیده ایرانیان یاد کرده بود افزود :انقلاب مخملی ایران سازنده، و کم بهاست.

یادآور می شود : این سایت وهابی که نیروهای افراطی وهابی در داخل و خارج از کشور گردانندگان آن هستند از رسانه های طرفدار گروهک ریگی بوده و همگام با شبکه العربیه نقش تبلیغاتچی را برای این گروهک بر عهده داشته است.

گفتنی است که سایت های وهابی منطقه در دوران انتخابات در سیاستی مشترک به دنبال رای نیاوردن دوباره احمدی نژاد در ایران بودند.

/ 0 نظر / 3 بازدید