اولین ماموریت آقازاده پیک در مالزی کلید خورد

اولین ماموریت آقازاده پیک در مالزی کلید خورد

 

اولین اقدام تشکیلاتی آقازاده ها در خارج از کشور تحت عنوان «برگزاری اولین نشست هم اندیشی هسته ای سبز مالزی» کلید خورد.

به گزارش جوان ،آقازاده هایی که این روزها در خارج از کشور به سر می برند طی یک تشکیلات منسجم برنامه های متعددی را تدارک دیده اند که هدف نهایی آن ها ارتباط گیری های بین المللی برای ادامه فتنه انگیزی ها می باشد.
این آقازاده ها که عده ی ای از آن ها به عنوان اسپانسر عمل کرده و عده ای دیگر نیز تحت حمایت برخی سرویس های غربی قرار گرفته اند پیوندهای تشکیلاتی منسجمی را شکل داده اند که با گسیل شدن آقازاده های پیک،برنامه های عملیاتی آنان روشن تر شده وبه مرحله عملیات رسیده است.

در همین حال یک منبع آگاه با اشاره به برگزاری نشست هم اندیشی هسته های سبز مالزی با پیام زهرا رهنورد و رجبعلی مزروعی گفت که این نشست حاصل عزیمت دختر یکی از مجرمان حوادث بعد از انتخابات به خارج از کشور می باشد.

وی گفت: (س.ع.س) فرزند (ف.ع.س) که به همراه مادر خود به مالزی سفر کرده بودند،پیش از ترک تهران با سران فتنه نیز دیدار کرده و در حقیقت پیام آنان را به تشکیلات آقازاده ها در خارج از کشور منتقل کرده اند.

این منبع آگاه در ادامه،برگزاری این نشست را نتیجه ناامیدی فتنه گران از اقبال ملت به خود دانسته و گفت:جریان فتنه با ناامیدی از فضای داخلی کشور سعی دارد بر روی فضای خارج از کشور که دارای کانال های ارتباطی و تبلیغاتی وسیع تری هستند استفاده کند.

وی در همین حال به توصیه یکی از فتنه گران به دختر یکی ا زمجرمان حوادث بعد از انتخابات که عازم مالزی شده است اشاره کرد و گفت:فرد مزبور ضمن تاکید بر شکل دهی مراسم ها و تشکیلاتی در خارج از کشور برای حمایت از سبزها گفته است،ما معتقدیم اگر حرفی از بیرون به داخل بیاید موثرتر است ،علاوه بر این که این حرف ها در خارج از کشو راحت می تواند خیلی از خطوط قرمز داخلی را زیر پا بگذازد.

/ 0 نظر / 3 بازدید